Çevreyi Yıkmalı Yeni FPS Oyunu: CROWZ Duyuruldu

CROWZ, oyuncuların CROW adında bir paralı asker olarak savaşlara katıldığı çok oyunculu bir oyun olarak duyuruldu.

ROYALCROW, yeni bir çok oyunculu taktik nişancı oyunu olan CROWZ‘u duyurdu ve Gamescom 2021 oynanış fragmanını yayınladı. Bu yeni FPS oyunu, oyuncuların CROW adında bir paralı asker olarak savaşlara katıldığı çok oyunculu bir oyun olacak.

Oyuncular ya bir ekipte rekabet etmek ve görevleri tamamlamak ya da tartışmalı bir bölgede fraksiyonlar arasında büyük mücadeleler yaşamak zorunda kalacak.

CROWZ

CROWZ’da Açık Dünya da Olacak

Oyunun iki modu olacak: Squad Operation ve Blood Zone. Squad Operation’da, bir açık dünya haritasında Q-on’u güvence altına alma görevine bir paralı asker ekibi gönderilecek. Öte yandan, Blood Zone’da, CROWZ büyük bir birlik halinde oluşturulacak ve çatışma alanlarındaki Q-on çıkarma bölgelerini güvence altına alacak.

Bu oyunun en dikkat çekici yanı ise, oyunun yarı yıkılabilir ortamlara sahip olması. Bu mekanik ile, çitleri, ağaçları ve diğer bazı nesneleri yok edebileceğiz. Ayrıca sürünürken ve ateş ederken çevredeki tüm bitkiler atışlarımızdan ve hareketlerimizden etkilenecek.

Paylaşılan oynanış fragmanında gördüğümüz kadarıyla oyunda helikopter, gemi ve araba gibi araçları kullanabileceğiz. Helikopter ile doğrudan düşmanlarımıza saldırabileceğiz. Hatta fragmanda yer verilen süreye bakarsak bu araçlar oyun içerisinde oldukça fazla öneme sahip olacak ve bolca araçlar arası çatışmalara şahit olacağız.

Oyunun çıkış tarihi ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

1 Yorum

  1. Ali

    Ne zaman açılacak bu oyun ya

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol