Forza Motorsports 7 Hakkında Tüm Gelişmeler!

Forza Motorsport 7 hakkında bilgiler gelemeye devam ediyor. Oyun içerisinde tam 150 farklı araç yer alacak.

Geçtiğimiz günlerde demo versiyonu ile oyun severler’in karşısına çıkan Forza Motorsports 7, oldukça beğenilmiş ve oyuncular tarafından full sürümü için heyecanlı bir bekleyişe girmiştir.

Forza Motorsports 7 diğer yarış simülasyonlarının tam tersine oldukça geniş yarış pistlerine ve zengin bir araba koleksiyonuna sahip. Torn 10 tarafından geliştirilen Forza Motorsports 7, Microsoft tarafından yayınlanıyor. Geçtiğimiz günlerde demo sürümü yayınlanan Forza Motorsports 7 için işlemcilerle alakalı bir problemin olduğu iddiası ortalığı karıştırdı.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Forza Motorsports 7, PC’lerde 4 ile 16 çekirdek arasında, Xbox One’da 7 çekirdekten de faydalanarak başarılı bir şekilde çalışıyor. Yani kısaca ortada performans açısından herhangi bir problem bulunmuyor. Geçtiğimiz günlerde Universal Brand Development ile özel bir anlaşma yaptığını duyuran Microsoft, oyun içerisinde Hızlı ve Öfkeli filminde kullanılan araçlarında olacağını duyurdu.

150 farklı aracı içerisinde barındıran Forza Motorsports 7, oyunculara gerçekçi bir yarış simülasyonu sunuyor. Çeşitli kamera açıları ile oyunculara en iyi görüntüyü sunan Forza Motorsports 7 araç içi kamerası ile oldukça dikkat çekici bir hal alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol