Forza Motorsport 7’ye Hot Wheels Araçları Geldi!

Forza Motorsport 7'ye 7 yeni araç geldi.

Konsol ve bilgisayar platformunda geçtiğimiz yıldan bu yana oynanan yarış oyunu Forza Motorsport 7 yeni araçlarına kavuştu.

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir duyuru yapan Microsoft, Forza Motorsport 7’ye Hot Wheels araçlarının geleceğini duyurmuştu. Hot Wheels’in 50’nci yılını kutlamak amacıyla oyunculara 7 farklı araç sunan geliştirici ekip, klasik bir hava oluşturuyor. Yeni klasik araçlar ile yarışlar daha zorlu bir hale gelecek. Birbirinden farklı özelliklere ve hızlara sahip olan yeni klasik araçlar oyuncuları da tatmin edecek. DLC paketi olarak oyunculara sunulan araçlar şu sıralarda oyuncular tarafından test ediliyor.

Microsoft Store’da sunulan Hot Wheels araç paketi ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyuncular yeni araçları da diledikleri gibi kişiselleştirebilecekler. Nefes kesici araçlar ile oyun içerisinde daha eğlenceli bir oynanış atmosferi oluşturulmuş olacak.

Günümüzün en gerçekçi yarış oyunlarından bir tanesi olarak akıllara kazınan Forza Motorsport 7, bünyesinde yer alan birbirinden farklı araçlar ile oyuncuları sürükleyici bir yarış atmosferine götürüyor. Oyuncular farklı pistlerde şoförlüklerini sınayabiliyor ve bu alandaki yeteneklerini sergileyebiliyorlar.

Oyuna gelecek olan 7 yeni araç şöyle duyuruldu:

  • 2011 Hot Wheels Bone Shaker
  • 2017 Hot Wheels Rip Rod
  • 1969 Hot Wheels Twin Mill
  • 2005 Hot Wheels Ford Mustang
  • 1969 Hot Wheels Chevrolet Camaro Super Sport Coupe
  • 1970 Hot Wheels Chevrolet Corvette ZR-1 50th
  • 1963 Hot Wheels Volkswagen Beetle 50th

Oyuncular Hot Wheels araçlarının tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol