Forza Horizon 5 İçin Yeni Oynanış Videosu ve Bilgiler Yayınlandı

Forza Horizon 5'in geliştirici ekibi, yeni bir oynanış videosunun yanı sıra oyun hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Ayrıca benzersiz bir yarı saydam kasaya sahip sınırlı bir Forza Horizon 5 denetleyicisi de duyuruldu.

Microsoft’un Gamescom 2021’in başlangıcına eşlik eden şovu sırasında Forza Horizon 5 geliştirici ekibi, oyunla ilgili daha fazla bilgi paylaştı. Hayranlar için en önemlisi şüphesiz sekiz dakikalık oyun videosu oldu.

Diğer şeylerin yanı sıra, bir yanardağın yamacından aşağı kaydığımız ve gelen bir kum fırtınasından kaçtığımız ancak sadece Ufuk Festivali alanında geçen oyunun başlangıç bölümünü izledik.

Forza Horizon 5

Meksika vahşi doğasındaki bu çılgın sürüş sırasında, oyunun kapağında ve tüm promosyon materyallerinde görünecek olan Ford Bronco Badlands 2021 ve Mercedes AMG One‘ı da gördük. Araçlar kendi ayrı römorklarını aldı.

Etkinlik sırasında, Microsoft’un Forza hayranları için 9 Kasım‘da resmi olarak satışa çıkacak sınırlı sayıda kablosuz denetleyici şeklinde bir sürpriz hazırladığını da öğrendik. Kontrolcü, çarpıcı şeffaf sarı bir kasaya sahip. Topuzlarda ve tetiklerde de bulunan turkuaz ve pembe kontrast renk vurgularıyla süslenmiş.

Kumandanın alt kısmı, spor araba direksiyonlarında bulunanı andıran bir doku ile kaplanmış. Kontrolcünün tüm sahipleri ayrıca Forza Horizon 5 için oyuncunun sürücüsü için bir surat ve kozmetik ögeler içeren bir DLC alacak.

Forza Horizon 5, 9 Kasım‘da mağazalarda aynı anda PC, Xbox One ve Xbox Series X|S’de piyasaya sürülecek. Tüm Xbox Game Pass aboneliği sahipleri, oyunu çıkış tarihinde hiçbir ek ücret ödemeden indirebilecek. Forza Horizon 5, standart ile deluxe ve premium sürümlerde ön sipariş için mevcut.

Deluxe ile, 42 ek arabadan oluşan bir paket alıyoruz. Premium sürümün sahipleri ayrıca gelecek tüm ek paketlere ve oyunu daha erken oynama fırsatına (5 Kasım’dan itibaren) sahip olacak.

Forza Horizon 5 Yeni Videoları

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol