Forza Horizon 4’te Halo Araçlarıda Yer Alacak!

Forza Horizon 4 oyunculara Halo'daki araçları da sürme fırsatı verecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün bilgisayar ve Xbox One platformu oyuncularına sunulan Forza Horizon 4 zengin içeriği ile oynayanları mest etti.

Yarış severler tarafından sabırsızlıkla beklenen Forza Horizon 4 dün Xbox One ve PC oyuncularına demo olarak sunuldu. 2 Ekim’de tam sürüm olarak tüm dünyada yayınlanacak olan yapım Forza serisinin en geniş içeriklerine ve en iyi grafiklerine sahip olacak. Dün demo sürümünde sınırlı bir içerik ile oyuncuların karşısına çıkan yapım aldığı geri bildirimler neticesinde oyunculara isteneni vermiş oldu.

Bünyesinde 450’den fazla gerçek lisanslı araca yer verecek olan yapım Halo araçlarını da oyunculara sunacak. Özellikler oyuncuların favori araçlarından birisi olan Warthog oyun içerisinde yer alacak. 2 Ekim’de tam araç listesi ile çıkış yapacak olan yarış oyunu buna ek olarak da alacağı güncellemeler ve ek paketler ile araç garajını artırmaya devam edecek.

Halo 5’in de şu sıralar sık sık gündeme geldiğini unutmadan belirtelim. PC platformuna gelecek mi gelmeyecek mi soruları internet alemini meşgul etmeye devam ederken Halo 5’in bilgisayar platformuna geleceğine dair en ufak bir ipucu da ne yazık ki bulunmuyor.

Halo 5’le ilgili detaylar ilerleyen haftalarda belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol