Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite’a Tatil Ruhu Geliyor!

Fortnite oyuncularına tatil ruhunu hissettirecek özel ögeler geliyor.

Tüm platformlar için ücretsiz yayınlanan ve 25 milyon oyuncu sayısını deviren Fortnite Battle Royale, yılbaşı etkinlikleri ile bir kez daha gündemde kendine yer buldu. Oyun içerisine yılbaşına özel ögeler getiren Epic Games, oyuncuları tatil ruhlu bir yapıya kavuşturdu.

Epic Games’in duyurusuna göre Fortnite’a yılbaşına özel ögeler eklenmiş ve bu ögeler oyunculara ücretsiz olarak sunulacakmış. Oyuna yeni gelen yılbaşı temalı bir Boogie el bombası ile oyuncular ölmek yerine dans edecekler. Oldukça fantastik bir bomba olan Boogie 2 Ocak’a kadar oyuncular tarafından kullanılabilecek. Oyuncular Boogie bombasını rakiplerine attıkları zaman zarar veremeyecek ve rakiplerinin dans etmesine yol açacaklar. Bombanın patladığı yarıçapta kaç oyuncu varsa dans etmeye başlayacaklar. Dans etmeye başlayan oyuncular silahlarını ve diğer ögelerini kullanamayacaklar.

Sınırlı sayıda silahlara sahip olacak olan yılbaşı etkinliğinde kartopu fırlatıcı, roket fırlatıcı ve çeşitli bomba seçenekleri bulunacak. 28 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında da oyun içerisindeki tuzaklar kapalı konumda yer alacaklar. Oyun içerisinde yer alan hazine sandıklarından da özel silahlar çıkabilir.  Oyuna eklenen Boogie el bombası gibi özel silahlar 28 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında kullanılabilir olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol