Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a John Cena Geliyor!

Epic SummerSlam etkinliğinin bir parçası olarak Epic Games, popüler battle royale oyunu Fortnite'a yeni bir John Cena setinin geldiğini duyurdu.

Fortnite‘ı tüm rakiplerinden ayıran en önemli nokta, sürekli yeni işbirliği görünümleri ve etkinlikleri oldu. Yakında bir Last of Us işbirliğinin geleceğine dair söylentiler olsa da, bunlar Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann tarafından yalanlandı ancak oldukça inandırıcıydı çünkü bu oyunda her karakteri görmek gerçekten mümkün.

Bugün, Epic Game’in SummerSlam kutlamasının bir parçası olarak en son işbirliği WWE ile olacak. Gerçekten de WWE’nin SummerSlam maçına sayılı günler kaldı, Logan Paul vs. The Miz, Bianca Belair vs. Becky Lynch Raw Kadınlar Şampiyonluğu ve Brock Lesnar vs. Roman Reigns WWE Evrensel Şampiyonluğu gibi birçok merakla beklenen maç olacak.

Fortnite John Cena Kozmetikleri

Fortnite

John Cena SummerSlam kartında olmasa da WWE’yi hatırlatmak için iyi bir seçim.  John Cena kıyafeti 29 Temmuz TSİ 03.00 itibarıyla içerik mağazasında yer alacak. John CenaGiriş Kostümü ve Ring Kostümü tarzlarıyla birlikte iki farklı şekilde kullanılabilecek.

Ayrıca içerik mağazasına John Cena Seti‘nden çok daha fazla içerik de gelecek. WWE Şampiyonluk Unvanı sırt süsü (kıyafetle birlikte), eli açık Beş Kardeş kazması ve Beni Göremezsin ifadesi de mağazada yerini alacak.

Bu şüphesiz heyecan verici ancak John Cena’nın Fortnite’a ilk kez gelişi değil. Birkaç ay önce John Cena’nın Fortnite’a DCEU karakteri Peacemaker olarak geleceğine dair şu an asılsız görünen söylentiler vardı. Bu John Cena kıyafetinin olduğu gibi mükemmel olup olmadığı veya DCEU Peacemaker’ın daha iyi olup olmayacağı tamamen tercihe bağlı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.