Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Sıkıntısız Yaz Başladı!

Epic Games, Fortnite Sıkıntısız Yaz güncellemesinin bir parçası olarak oyuna gelen çeşitli yeni görevler, kozmetikler ve diğer içerikleri detaylandırdı.

Fortnite Sıkıntısız Yaz güncellemesi yayınlandı. İster inanın ister inanmayın, Fortnite tam beş yıl önce 21 Temmuz 2017’de piyasaya sürüldü. Oyun, yayınlanmasından bu yana geçen beş yılda uzun bir yol kat etmiş olsa da geliştirici Epic Games, düzenli içerik güncellemeleri sunarak oyunu diri tutmayı başardı.

Bazı güncellemeler diğerlerinden daha küçük olsa da, bu özellikle büyük bir güncelleme. Fortnite Sıkıntısız Yaz güncellemesi birden fazla görev dizisi ve kozmetik ödül getirdi. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu aslında birkaç gün önce Fortnite v21.30 güncellemesini de piyasaya sürdü. Bu güncelleme ile ilk atışında yüzde 50 ekstra hasar veren yepyeni bir silah olan Doludizgin Pompalı Tüfek oyuna eklendi.

Fortnite Sıkıntısız Yaz Güncellemesi

Fortnite Sıkıntısız Yaz

Bu haftanın başlarında yeni içerik yayınlamasına rağmen Epic Games, öncekinden çok daha fazla içerik ekleyen Fortnite Sıkıntısız Yaz güncellemesini piyasaya sürdü. Bu güncelleme ile 9 Ağustos’a kadar tamamlamanız gereken Sponsorluk, Pazarlama ve Ürün Geri Çağırma görevleri eklendi. Her görev serisi size ücretsiz ödüller sunacak. Örneğin 7 görev tamamlamak yeni bir planörün kilidini açacak.

Fortnite Sıkıntısız Yaz görevleri, güncellemenin bir parçası olarak Fortnite‘a gelen tek yeni görevler değil. Hayranların favorisi Eğik Evler konumu geçen sezonda tekrar yok edildikten sonra Fortnite, Eğik Evleri Yeniden İnşa Et Etkinliği‘nin bir parçası olarak oyunculara kendi tasarımlarını göndermeleri için görev verdi. Oyuncular tarafından en sevdikleri yeniden yapılanmalara külçe bağışlayarak birçok ödül kazanacak.

Ayrıca Fortnite Yaz güncellemesinde farklı görevlere ek olarak, orijinal karakterlerinden bazıları için birkaç yeni yaz kıyafeti eklendi. Güncelleme ayrıca Mavi Gazoz kozmetiklerini de Savaş Bileti Bonus Ödülleri arasına ekledi. Maalesef eklenen diğer yeni kıyafetler oyun içi görevlerle değil sadece eşya dükkanından satın alınabilir şekilde oyuna eklendi.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.