Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite’a Devil May Cry ve Avatar Karakterleri Gelebilir

Yeni bir Fortnite sızıntısına göre, Battle Royale'e Devil May Cry ve Avatar da dahil olmak üzere çeşitli işbirlikleri gelebilir.

Yakın zamanda ortaya çıkan bir sızıntıya göre, Devil May Cry ve Avatar gibi birçok işbirliğinin yapım aşamasında olabileceği iddia ediliyor. Fortnite’ın Bölüm 5 Sezon 1’i bazı büyük işbirliklerini beraberinde getirdi; bunlardan biri Peter Griffin kıyafeti sunan Family Guy’dı. Battle Pass ödülleri, Metal Gear Solid serisinin sevilen kahramanı Solid Snake için kozmetik öğelerle genişletildi. İyi haber şu ki sızıntılar Dragon Ball ve Doctor Who gibi daha fazla işbirliğinin de yolda olduğunu gösteriyor.

Fortnite, oyunun ilk çıkışından bu yana çok sayıda markayla iş birliği yaparak oyuncuları çizgi roman ve diğer video oyunlarındaki karakterlerle buluşturdu. Bu ortak çalışmaların bazılarında kozmetik paketlerden daha fazla içerik yer aldı ve hayranların arkadaşlarıyla iyi vakit geçirebileceği yepyeni oyun modları sunuldu. Örneğin, kısa süre önce oyuncuların bloklu bir dünyayı keşfetmesine ve tuğlalarla karmaşık mekanizmalar oluşturmasına olanak tanıyan bir sandbox LEGO modunu getirildi.

Fortnite İçin Yeni İşbirlikleri Yolda

Fortnite'a Devil May Cry ve Avatar Karakterleri Gelebilir

iFireMonkey tarafından paylaşılan XboxEra’dan yeni bir sızıntı, Devil May Cry ve Avatar işbirliklerinin gelecekte oyuna gelebileceğini gösterdi. Yükleme ekranında beliren silahın gövdesinde Devil May Cry serisindeki Dante’yi andıran gizemli bir karakter bulunuyor. Sızıntı ayrıca Avatar iş birliğinin bir parçası olarak bir Jake Sully kostümü getirileceğini de iddia ediyor.

Sızıntı doğruysa bu, Fortnite ile Devil May Cry arasındaki ilk iş birliği olacak çünkü Capcom’un aksiyon-macera serisinden hiçbir karakter daha önce oyunda yer almamıştı. Hem Dante’nin hem de Jake Sully’nin görünümlerinin yanı sıra silahlar ve ifadeler gibi başka kozmetik öğeler de getirilmesi güçlü bir ihtimal.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.