Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Tayfası Paketi: Ocak 2022 Fiyatı ve İçeriği

Ocak 2022'ye yaklaşırken Fortnite oyuncuları yeni bir Tayfa paketini dört gözle beklemeye başladı bile. İşte yeni paketin başlangıç tarihi, fiyatı ve ödülleri.

Bu yılın sonuna gelirken Fortnite oyuncuları, 2022’nin ocak ayında üyeler için yeni bir Fortnite Tayfası paketini dört gözle beklemeye başladı. Tayfa fragmanı ve dolaşan söylentiler, Fortnite’ın ikinci yarısı boyunca Fortnite hikayesi için önemli bir düşman olan Dr. Slone’in heyecan verici bir dönüş yapacağını ortaya çıkarttı.

Fortnite Tayfası Abonelik Paketi 2022‘de, Dr. Slone için yeni bir görünüm ve kıyafetle birlikte kullanılacak yeni silahlar ile gelecek. Zaman geçtikçe daha fazla içeriğin ortaya çıkması muhtemel olsa da, oyuncuların heyecan duyabileceği birkaç yeni kozmetik ve ödül mevcut. Epic Games, Fortnite’ta her ayın son gününde yeni Fortnite Tayfası yayınlama konusunda makul ölçüde tutarlı oldu acak, yılın son haftası olduğu için Ocak 2022 Paketlerinin ertelenmesi hala mümkün.

Fortnite Tayfası Üyelik Paketi Ödülleri (Ocak 2022)

Fortnite Tayfası

Fortnite Tayfası, oyuncuların Fortnite’ta aylık abonelikle satın alabilecekleri özel bir abonelik paketi. Paket genellikle her ay yeni bir kıyafet ve yeni bir silah kozmetiği veya yeni bir ifade içerebilen uyumlu bir aksesuarla birlikte gelir. Bu paketler ayrıca çeşitli ekstra ödüller ve paketi olmayanlar için bazı bedavalar ile birlikte gelir. Ocak 2022 paketiyle birlikte gelen başlangıç tarihi, fiyatı ve ödüllerini derledik.

Ocak 2022 Crew Pack, 1 Ocak 2022 TSİ 03.00’da yayınlanacak. Böylece üyelik sahipleri yeni yıla girerken yeni paketle eğlenebilecek. Fortnite Tayfası üyeliği aylık 53,99 TL tutarında. Aylık abonelik olduğu için, ocak ayında bir paket satın alırsanız, ocak ayı paketinin kilidini hemen açabileceksiniz ancak diğer paketleri yine aylık olarak satın almanız gerekecek.

Fortnite Tayfası

Ocak ayı paketinde; Karbeyaz Slone’un kendisi dışında Karbeyaz Çanta sırt süsü, tundrada sınanmış Kayak Kılıcı kazması ve üniformayla uyumlu Karbeyaz kaplama yer alacak. Bunların yanı sıra üyeler beş yeni yükleme ekranı, 1000 V-Bucks ve bir CH2S7 Battle Pass veya 960 V-Bucks alacak. Üyeliği olmayan oyuncular, bu ocak ayında hala bir adet ücretsiz yükleme ekranına sahip olacakç

Üyeliği olan veya satın almak isteyen oyuncular için, yeni yılın başlangıcı Tayfa’ya katılmak ve onunla birlikte gelen heyecan verici karlı ocak paketini almak için harika bir fırsat. Siz Fortnite Tayfası üyesi misiniz? Yılın ilk paketini beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.