Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Secret Skirmish Turnuvası Yarın Başlayacak!

Fortnite'ın Secret Skirmish turnuvası 15 - 16 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

Bugün yeni güncellemesini tüm platformlarda oyunculara sunan Fortnite yine yenilikler ile karşımıza çıkıyor. Sınırlı süreli bir mod, yeni bir tüfek ve zengin içerik ile oyuncuların karşısına çıkan yapım, v7.40 yama notları da oyuncular ile paylaştı. Tabii biz de güncelleme notlarına haberlerimizde yer verdik. Bu haberimizde ise Fortnite’ın espor turnuvası olan Secret Skirmish‘den söz edeceğiz.

Hatırlayacağınız üzere haftalar öncesinden Epic Games oyunculara bir müjde vermişti. Espor dünyasına hızlı bir adım atan Fornite, yakında oyunculara 500.000 dolar ödül havuzuna sahip olan bir turnuva sunacağını duyurmuştu. Secret Skirmish adında olacak olan Fornite turnuvası tam iki gün sürecek.

Fortnite Secret Skirmish turnuvası ne zaman başlayacak?

Belirtilen Fortnite turnuvası tekli ve çiftli olarak oynanabilecek. 15 Şubat’ta tekli oyuncular, 16 Şubat’ta ise çiftli oyuncular birbirleri ile mücadele edecek ve hayatta kalan son oyuncu ve oyuncular olmaya çalışacaklar.

Tekli mücadelelerde toplam ödül 400.000 dolar olurken, çiftli mücadelelerde ise 100.000 dolar dağıtılacak.

Fortnite’ın resmi Twitch kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek olan turnuvada birbirinden yetenekli oyuncular boy gösterecek. Toplamda 100 farklı oyuncunun mücadele edeceği turnuva rekabet dolu maçlara ev sahipliği yapacak. Ayrıca belirtilen 100 farklı oyuncu kendi bünyesinde tek tek değerlendirilerek turnuvaya dahil edildiler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol