Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8.1

Kullanıcı


Fortnite Mobile, İOS Platformunda PUBG’den Daha Çok Para Kazandı!

Fortnite, İOS platformunda PUBG'den 5 kat daha fazla para kazandı.

Günümüzün en çok oynanan iki oyunu olarak karşımıza çıkan PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite Battle Royale arasındaki rekabet her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bilgisayar ve konsol platformundan sonra mobil platformda da kıyasıya rekabet içerisine giren PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite Battle Royale, İOS ve Android platformunu kasıp kavurmaya devam ediyor. Bugün VG247’nin yapmış olduğu bir habere göre Oyun ve program analist firması olan Sensor Tower, PUBG ve Fortnite’ın mobil sürümlerine dair çarpıcı detayları sunmuş. Sensor Tower’ın rakamlarına göre Fortnite Mobile oyun içi alımlardan toplamda 3.7 milyon dolar gibi bir gelir elde ederken, PUBG Mobile ise 700 bin dolar gibi bir gelir elde etmiş.

Belirtilen rakamlar sadece oyunların İOS sürümleri için geçerlidir. Fortnite’ın sadece İOS platformunda oynandığını belirtelim. PUBG ise hem Android hem de İOS platformunda oynanmaktadır. Yapılan habere göre belirtilen rakamlar Çin dışındaki ülkeleri kapsıyormuş. PUBG’de satılan kozmetik ürünler gerçek parayla satın alınıp kasa içerisinden rastgele çıkarken, Fortnite’da ise gerçek para ile direkt istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Buna ek olarak Fortnite’da tamamladığınızda daha fazla eşya kilidini açan, haftalık bir takım zorluklarla dolu olan Battle Pass bulunuyor.

1 Yorum

  1. “PUBG’de satılan kozmetik ürünler gerçek parayla satın alınıp kasa içerisinden rastgele çıkarken, Fortnite’da ise gerçek para ile direkt istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.”
    Bu bile Fortnite oynamak için güzel bir neden..

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol