Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Mayıs 2019’da 203 Milyon Dolar Gelir Elde Etti!

Fortnite'ın Mayıs 2019 geliri belli oldu.

Günümüzün en çok oynanan oyunları arasında yer alan ve tamamen ücretsiz olarak 3 farklı platformda oynanan Fornite 2017’den bu yana deli gibi oynanmaya devam ediyor. 250 milyondan fazla bir oyuncu kitlesine hitap eden yapım, 2018’in en çok gelir elde eden oyunu olmuştu.

Bugün Altchar’ın yaptığı haberde ünlü analiz şirketi SuperData’nın raporunu edinmiş ve platformlarda en çok gelir elde eden oyunları öğrenmiştik. Konsol platformunda Mayıs 2019’da en çok gelir elde eden oyun olan Fortnite bugün GamingBolt’un haberlerinde de kendine yer buldu. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre günümüzün en çok oynanan battle royale oyunu Fortnite, Mayıs 2019’da 203 milyon dolar dijital gelir elde etmiş.

Habere göre Mayıs 2018’e oranla Fortnite’ın geliri yüzde 38 azalmış. Yapılan haberde 203 milyon dolar gelirin tüm platformları kapsadığı belirtiliyor. Fortnite 2019 Mayıs ayındaki gelirleri ile mobil platformda ilk 10 oyun arasında yer almazken oyuna olan ilginin azaldığı ifade ediliyor.

Haftalık güncelleme alarak oyuncularına sürekli yeni içerikler sunan Fortnite 2019 yılında da yüksek gelirler elde etmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol