Fortnite Item Mağazasında Bugün Neler Var? (17 Aralık 2021)

Fortnite Item mağazasını bugün itibarıyla yeniledi ve vizyona giren Spider-Man No Way Home filmindeki kostümleri mağazasında raflara koydu.

Fortnite Item Mağazası bir kez daha yenilendi ve bugünün envanterinin pek çok oyuncunun ilgisini çekeceği kesin gözüyle bakılıyor. Bugün vizyona giren Spider-Man: No Way Home kostümleri geldi ve oyunculara webslinger ve ortağı MJ’nin Fortnite’daki MCU versiyonlarına da ilk kez bakmalarını sağladı. Bu yeni güncellemelerin yanı sıra, Winterfest’in lansmanı için daha fazla lisanslı karakter gelecek mi bilinmiyor. 

Bu yeni gelen Item güncellemesinde Örümcek adam ve MJ çifti, Peter Parker’ın maskesini çıkarma veya takma yeteneğinin yanı sıra alternatif bir takım elbise de dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlarla birlikte geliyor. Ayrıca bir beysbol sopası da mevcut ve bu da bir kez daha önemli soruyu gündeme getiriyor: Bu meta-insanlar neden sürekli yakın dövüş silahları taşıyor?

Fortnite Mağazasında Spider-Man: No Way Home Kostümleri ve Eşyalar Var

Fortnite

Fortnite Item Mağazasında karakterleri bir pakette veya ayrı ayrı alabilirsiniz. Bu gelen Item Mağazasındaki ürünlerin fiyat etiketini aşağıda sizler için paylaştık. İşte liste;

  • Spider-Man: No Way Home Bundle – 2.300 V-Bucks
  • Spider-Man (No Way Home) görünümü – 1.500 V-Bucks
  • MJ kostümü – 1.500 V-Bucks
  • No Way Homerun Hitter kazması – 800 V-Bucks

Örümcek adam kostümü, alternatif kıyafeti ve sırt süsleri ile gelirken MJ kendi sırt süsleriyle birlikte gelir. Örümcek ayrı olarak veya tam paketin bir parçası olarak satılır. Bu da temel olarak Spidey ve örümceği satın aldığınız ve matematiği yaptığınızda MJ’yi ücretsiz aldığınız anlamına geliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol