Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite Battle Royale 18.10 Güncellemesi Yayınlandı

Epic Games, popüler battle royale oyunu Fortnite'ın sekizinci sezonu için ilk güncellemeyi yayınladı. Fortnite 18.10 yama notlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Fortnite 8. sezonun ilk güncellemesi yayınlandı. Fortnite Battle Royale 18.10 yaması, önemli hata düzeltmeleri, dengeleme değişiklikleri ve daha fazla TP ödülü dahil çok sayıda yenilik içeriyor.

Fortnite yeni güncellemesi ile birlikte oyuna Acılı Fondip Bombası aroması geldi. Müthiş bir enerji patlaması yaşatan bomba, can ve kalkanınızı yenilediği gibi hız takviyesi de ekliyor. Acılı Fondip Bombası almak için Sosis’e külçe vermeniz ya da Ganimet Lamalarından bulmanız gerekiyor.

Fortnite Battle Royale Güncellemesi ile Acılı Fondip Bombası Geldi

Fortnite battle royale güncellemesi

Acılı Fondip Bombası’nın gelişiyle birlikte, orijinal Fondip Bombası da yeniden geliyor. Diğeri kadar ateşli olmasa bile can ve kalkan değeri aynı. Fortnite Battle Royale 18.10 yaması ile etleri birleştirerek yeniden Avcı Pelerini üretebilirsiniz. Bu sayede hayvanları daha kolay evcilleştirebilir veya onları yapay zeka savaşçılarına dönüştürebilirsiniz.

Fortnite yama notlarına göre Harikulade Aşama tarzları eklendi ve TP iyileştirmeleri de yapıldı. Fortnite 2. Bölüm: 8. Sezon 140. aşamadan sonra ilerleme kaydedildiğinde Karaltı, Çifte Bela, Işılyele, J.B. Şempanzki ve Hayalet Avcısı için yeni rünlü tarzlar açılacak.

Fortnite Güncellemesi ile TP İyileştirmeleri Yapıldı

fortnite güncellemesi

Günlük Kart görevlerinden alınan TP’yi büyük ölçüde artıran Epic, tüm yeni ve gelecekteki karakter kartlarının çok daha fazla TP ödülü olacağını söyledi. Ek olarak, haftalık kartların TP ödülü biraz azaltıldı. Epic Games’e göre bu değişiklik, kartlar tamamlanmadığında oluşan gerilemeyi azaltmak için yapıldı.

Dengeleme Değişiklikleri

  • Hava Halkaları, ana oyun modlarında son fırtına çemberinde devre dışı kalacak.
  • Hava Halkaları, rekabetçi oyun modlarında fırtınanın 5. aşamasında devre dışı kalacak.
  • Artık ganimet lamalarından Fondip Topu düşmeyecek. Fondip Topu’nun yerine Acılı Fondip Bombası düşecek.
  • Paralel Anomalisi, rekabetçi oyun modlarında öncekinden daha erken yok olacak.
  • Enerji Tüfeği rekabetçi oyun modlarından çıkarıldı.

Hata Düzeltmeleri

  • Ana Gemi enkaz parçalarıyla çarpışırken ağır hasar alan araçlarla ilgili bir sorun çözüldü.
  • Bağış Panolarında eşyaların başka bir dil seçilmiş olsa bile İngilizce olarak görünmesiyle ilgili bir sorun çözüldü.
  • Nintendo Switch’te oyuncu ayrılıp tekrar katıldıktan sonra sesli sohbetin grup sohbetine bağlanmaması sorunu çözüldü.

Fortnite Battle Royale 18.10 güncellemesi hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol