Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 8. Sezon, Oyuncuları Yeni Bir Boyuta Taşıyor

Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından Fortnite, yeni sezonuyla oyunculara merhaba dedi. Bugün itibarıyla yayınlanan Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon, oyuncuları karanlık ve canavarlarla dolu yeni bir gerçekliğe taşıyor.

Epic Games tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite, yeniliklerle dolu yeni sezonuna resmen giriş yaptı. Fortnite 8. Sezon, ilgi çekici noktalardaki değişiklikler, keşfedilecek yeni gerçeklikler ve güçlendirilmiş yeni silahlarla görkemli bir battle royale deneyimi sunuyor.

Uzaylılar ve Gizemli Örgüt’ün mücadelesini sona erdiren 7. Sezon Operasyon: Gökteki Savaş final etkinliğinden sonra Ana Gemi’ye güç veren küpler Ada’ya düştü. Uzaylılardan çok daha tehlikeli olan bu cisimler, “Paralel” denen kötü, karanlık ve canavarlarla dolu bir gerçeklik yaratıyor.

Fortnite 8. sezon

Paralel’e açılan portallar da Paralel Anomalileri oluşturuyor. Her maçta belli bir konum Paralel ile kaplanıyor. Bu değişime uğrayan konumlara Paralel Bölgesi deniyor. Paralel’de sadece canavarlar yok. Tabii bir anomaliye girdikten sonra Küp Canavarları sürekli peşinizde olacak ama onları alt edebilirseniz Paralel silahları kazanacaksınız. Ayrıca Paralel Tüfeği ve Paralel Mitralyözü‘nü süper güçlü hallerine getirerek bonus hasar verebilirsiniz.

Fortnite yeni sezon

Fortnite 8. Sezon, etkilerini haritanın etrafına yayan, ortamı değiştiren ve oyuncuların ateş edemeyen veya vurulamayan Gölge varlıklarına dönüşmesine izin veren Gölge Taşları bırakan birkaç küçük Küp getiriyor. Son olarak Fortnite yeni sezon, oyuncuları uzaylı istilacılara karşı savunmak için birlikte çalışmaya ve kaynak toplamaya teşvik eden bir özellik olan Küresel Seferberlik‘i oyuna ekliyor.

Adanın diğer döngücüleriyle birlikte kazandığınız külçeleri taret istasyonu inşa edilmesini istediğiniz inşa alanlarına bağışlayabilirsiniz. Gelecekte de hangi yeni silahların geliştirileceğine, hangilerinin mahzenden çıkarılacağına ve çok daha fazlasına karar vermek için bir araya gelmeniz gerekecek.

Fortnite 2. Bölüm 8. Sezon, bugün itibarıyla resmen başladı. Her zaman olduğu gibi yeni sezonunun Savaş Bileti’ni 950 V-Papel‘e alıp, sadece oynayarak toplamda 1.500 V-Papel kazanabilirsiniz. “Kübik” adındaki Fortnite yeni sezon ile gelen tüm yeniliklere buradan göz atabilirsiniz.

Fortnite 8. Sezon 2. Bölüm Hikaye Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.