Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite Ağustos Tayfa Paketinde Wolverine Olacak

Fortnite'ın Ağustos ayındaki Tayfa Paketi açıklandı. Bu ay, Marvel'ın en ünlü karakterlerinden bir tanesi olan Wolverine ve Muramasa kazanıyoruz.

Fortnite Tayfa Paketi ile birçok ilginç karakter oyuna dahil oldu. Ağustos ayında ise Tayfa Paketi’nin konuğu ise elinde Marvel çizgi romanlarında bolca gördüğümüz Muramasa isimli kılıcı tutan Wolverine olacak.

Wolverine Sıfır, Marvel çizgi romanlarında birkaç kez kullandığı bir bıçak olan Muramasa’yı kullanacak. Kendi ruhunun bir kısmının onu dövmek için kullanıldığı düşünülürse oldukça özel bir silah diyebiliriz. Wolverine Sıfır ve Muramasa görünümlerinin yanı sıra, Muramasa Kılıcı sırt süsü de bulunacak ve kılıcı elinize alırken direkt olarak kınından çekebileceksiniz.

Fortnite Ağustos Tayfa Paketi

Fortnite

Ayrıca Fortnite Tayfa Paketi dahilinde Hayatındaki En İyi Savaş yükleme ekranı, 1.000 V-Papel ve bir sonraki sezonun Savaş Bileti’ni de kazanacaksınız. Eğer 3. Bölüm: 3. Sezon’un Savaş Bileti’ni abone olmadan önce satın aldıysanız tek seferlik olmak üzere hesabınıza 950 V-Papel iade edilecek. Tayfa Paketi 1 Ağustos TSİ 03.00’da aktif olacak.

Aktif Fortnite Tayfası aboneleri, Sıkıntısız Yaz sırasında oturum açtıklarında otomatik olarak Buzlu Gazoz Dondurması sırt süsünün Minnoş Meyveli tarzını da açacak.

Son olarak Temmuz 2022’nin Tayfa Paketi‘ni almak için hala fırsatınız var; 1 Ağustos TSİ 02.59’a kadar eski paketi satın alabilir ve Deniz Cadısı’nı da elde edebilirsiniz. Temmuz 2022’deki avantajlara ek olarak Temmuz Tayfa Paketi’ne sahip olan oyuncuların Fortnite Dünyayı Kurtar‘a tam ve sürekli erişimi olacağını da hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.