Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fortnite 8. Sezon Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fortnite 8. Sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi sizler için özetledik.

Fortnite 8. Sezon muhtemelen birkaç gün içinde yayınlanacak ve şimdiden olası konuk yıldızların geleceğine dair söylentiler başladı. Büyük bir olayın her şeyi başlatması çok muhtemel. Geçtiğimiz sezonun uzaylı istilası temasının bazı kalıcı etkileri olabilir ancak Epic Games’in bazı beklenmedik değişiklikler yapması da mümkün. İşte şimdiye kadar Fortnite 8. Sezon hakkında tüm bildiklerimiz.

Fortnite 8. Sezon

Fortnite 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Epic henüz 8. Sezon hakkında çok fazla konuşmaya hazır değil. Her hafta olduğu gibi sürekli Fortnite’a yeni bir şey getirdiği için bu karar mantıklı ancak bu sezon görevler ilerledikçe ipuçları aldık. Takım, sezon geçişi için oyun çevrimdışı olana kadar oyuncuları Sezon 7’ye yatırım yapmaya kesinlikle devam ettirmek istediğini biliyoruz.

Bunu söyledikten sonra, Sezon 7’deki oyun içi bilgilere dayanarak Sezon 8’in başlangıç tarihini makul bir şekilde çıkarabiliriz. Fortnite 8. Sezon, bir haftadan kısa bir süre önce 13 Eylül pazartesi günü başlayacak. Tipik bir Fortnite sezonunun yaklaşık olarak 14 hafta sürdüğünü de hatırlatalım.

Fortnite 8. Sezon Battle Pass İçeriği Ne Olacak?

Battle Pass, geleneksel olarak Fortnite’da sezonların değişmesinden hemen sonra ortaya çıkan ilk büyük ayrıntı, bu nedenle 13 Eylül sabahına kadar bununla ilgili bir şey öğrenmemiz pek mümkün değil ancak Fortnite, her zaman büyük sızıntılara konu oldu. Bu yüzden birkaç fikrimiz mevcut.

Fortnite Leaks alt dizininde, doğru sızıntı geçmişine sahip anonim birisi, Epic’in Naruto’nun kullanım haklarını aldığını söyledi ve geliştirici-yayıncının çocuk ninjayı Sezon 8 Battle Pass’a dahil etmek istediğini öne sürdü. Böyle bir geçiş, bize pek mantıklı görünmedi.

Fortnite 8. Sezon

Epic ve Apple mahkemesi savaşı sırasında sunulan belgelerde bir Fortnite Naruto dış görünümünden bahsedildiği de söylentiyi doğruladı. Mahkeme belgeleri ayrıca topluluğu, NBA crossover, LeBron James kostümü ve Ariana Grande Rift Tour gibi gerçekleştiğini gördüğümüz olaylar hakkında da bilgiler içeriyordu.

Bu belgeler, Epic’in üzerinde çalışmak istediği işbirliklerine işaret ediyor gibiydi. Yani bize pek mantıklı görünmese de, Naruto, oyuna girecek en son lisanslı kahraman olacak gibi.

Sadece bu sezon Rick ve Morty’den Rick, sanal ünlü Guggimon ve Superman gibi isimleri gördük ve diğer son sezonlarda The Mandolorian, She-Hulk ve Deadpool gibi tanıdık yüzler yer alıyordu. Naruto’nun Fortnite’a gelip gelmeyeceğinden ziyade ne zaman geleceği de önemli. Sezon 8 Battle Pass’ın merkezinde olduğunu varsayarsak, muhtemelen ilk Battle Pass içerisinde bulunma ihtimali yüksek.

Fortnite 8. Sezon Hikayesi

Fortnite’ın hikayesi, Sezon 7’de daha da genişledi ve bunun bir parçası olmak heyecan vericiydi ancak baş kreatif direktör Donald Mustard ve şirket uzaylılara kafayı takmış durumda. Uzaylı Ana Gemi yavaş yavaş haritanın merkezi üzerinde hareket ederken, Vakfın batmış gibi göründüğü haritanın kalbindeki krater göl bölgesi The Aftermath ile ilgili bir şeyler olacağını varsayabiliriz.

The Rock tarafından kesinlikle canlandırılan Vakıf, aynı derecede gizemli olan ve zaman döngüsü Fortnite evreni üzerinde güçlü bir etkisi olan bir grup olan The Seven’i arayan gizemli maskeli bir figürdü. Bu hikaye parçaları Epic’in daha büyük hikayesi olacak gibi ancak en azından yaklaşık bir yıl sonra olacağı tahmin edilen 2. Bölüm’ün sonuna kadar sürmesini bekliyoruz.

Daha yakın bir gelecekte, 6. Sezon ve Naruto’nun kapsamlı ayrıntılarını daha önce sızdıran aynı güvenilir sızıntı, Fortnite 8. Sezon’un Stranger Things’deki Upside Down dünyası gibi olacak “The Sideways” adlı bir şeyi içereceğini söyledi.

Uzaylıların bu sezonun sonu için planladıkları her şeyi varsayabiliriz. Görünüşe göre nihai sonuç, canavarların içeri girmesine izin veren evrende bir tür çatlak olacak.

Fortnite 8. Sezon hakkında öğrenecek daha çok şey var ve Epic henüz kayda değer bir bilgi paylaşmadı. Daha fazlasını öğrendikçe bu sayfayı güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.