Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.9

Kullanıcı

Fortnite 4 Kaplıcanın Ortasında Dans Et Görevi

Fortnite'da kaplıca görevi nasıl yapılır?

Fortnite 4 kaplıcanın ortasında dans et görevi nasıl yapılır? Fortnite’da dört kaplıca nerede bulunur? Bu sorulara yanıt arıyorsanız muhtemelen sevilen battle royale oyununda yeni hafta görevlerine geldiniz ve nasıl yapacağınızı merak ediyorsunuz. Biz de sizin işinizi kolaylaştırmak adına kısa bir rehber hazırladık.

Evet, yeni Fortnite haftalık görevlerinde devam etmeden önce biraz dans etmeniz ve Epic’in battle royale arenasına dalmadan önce sıcak kaplıcalara girmeniz gerekiyor. İlk aşama olarak bu dört kaplıcanın bulunduğu bölgeye gidecek, ortalarına geçecek ve dans edeceksiniz. Ardından görev de tamamlanmış olacak.

Yeni haftalık görevlerin bu kısmını tamamlamak için savaş otobüsünden Lazy Lagoon civarında (kuzey doğusunda) atlamanız gerekiyor. Buradan sonra gördüğünüz her hazineyi ardınızda bırakın ve doğrudan görev yerine giderek 4 kaplıca ortasında dans edin.

Fortnite 4 Kaplıcanın Ortasında Dans Et Görevinin Yeri

Artık efsanevi skininizi almaya hazırsınız. Dört kaplıcanın ortasında dans etmek için Lazy Lagoon’un kuzeydoğu bölgesine inmeniz gerekiyor. Savaş otobüsünden doğrudan bu yöne doğru atlarsınız, haritada dört su birikintisini zaten göreceksiniz fakat işinizi kolaylaştırmak için aşağıda haritada da yerini paylaştık.

Herkese bol şans!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol