Forspoken’ın 4 Dakikalık Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Square Enix ve geliştirici Luminous Productions, kullanıcı arayüzü, savaş, keşif ve daha fazlasını gösteren dört dakikalık Forspoken oynanış videosu yayınladı.

Yayıncı Square Enix ve geliştirici Luminous Productions, Forspoken için savaş, keşif ve kullanıcı arayüzüne daha yakından bir bakış sunan dört dakikalık bir oynanış fragmanı paylaştı. İlk olarak PlayStation 5’in tanıtım etkinliğinde Project Athia olarak tanıtılan oyun, Final Fantasy XV’de yapım sırasında oluşturulan bir ekip olan Luminous Productions’ın ilk oyunu olacak.

Square Enix, Forspoken isimli yapımlarını bu yılın başlarında, oyunun 2022 yılında çıkış yapacağını açıklayarak duyurdu. O zamandan beri muazzam görünen aksiyon-RPG hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıktı. Maceranın kendisi, oyuncuların New York City’den fantastik Athia ülkesine nakledilen genç bir kadın olan Freya Holland rolünü üstlenmesine izin verecek.

Forspoken Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Forspoken

Square Enix ve Luminous Productions, Forspoken‘den PlayStation 5’te yayınlanan dört dakikalık yepyeni oynanış görüntülerini sergilemek için içerik üreticileri ile ortaklık kurdu. İlk dakikalarda, Freya’nın yeni hedefine yüksek hızlarda yarışmadan önce duvarlarla çevrili bir şehirde gezindiğini gördük. İzleyiciler ayrıca açık dünya haritasına ve kullanıcı arayüzünü de görme şansı yakaladı.

Özellikle arayüz bölümü, Freya’nın beceri sistemini, donanım özelleştirmesini ve isteğe bağlı yapılabilen tasarımları gösterdi. Oyunun savaş mekanikleri de bir süreliğine sahnenin merkezinde yer aldı çünkü Freya küçük bir düşman sürüsünü alt etmek için büyü güçlerini kullandı.

Oyunun çıkış tarihi 24 Mayıs 2022 olarak açıklandı. Yeni aksiyon-RPG oyunu, PC ve PlayStation 5 için piyasaya sürülecek. Oyun, Steam’de 699,00 TL‘den ön siparişe açıldı.

Forspoken Oynanış Fragmanı

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol