Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’ın 3’ncü Sezonu 1 Ağustos’ta Başlayacak!

For Honor'ın 3'ncü sezonu oyuna yeni karakterler getiriyor.

Ubisoft’un 2017 yılından bu yana milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyunu olan For Honor yeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Yapım 3’ncü sezonunu 1 Ağustos’ta oyuncularına sunmaya hazırlanıyor.

For Honor’ın 3’ncü Sezonu 1 Ağustos’ta Başlayacak 2

4 farklı paket halinde konsol ve bilgisayar platformunda satışlara devam eden For Honor yeni sezonu ile oyunculara yeni içerikler sunmaya hazırlanıyor. Yapılan resmi duyuru ile oyunun yeni sezonunun Ağustos’un 1’inde başlayacağı ifade ediliyormuş.

Altchar’ın haberine göre Ubisoft, For Honor’ın resmi olarak 3’ncü sezonunun 1 Ağustos’ta oyunculara sunulacağını duyurmuş. Yeni sezon yani 3’ncü sezon ile birlikte oyunculara 2 yeni Viking kahramanı sunulacakmış. Ayrıca buna ek olarak yeni bir harita da oyuncuların beğenisine sunulacakmış. Yeni kahramanların adları Hulda ve Gretar olarak duyurulmuş.

Yakın dövüş savaşlarına yeni içerikler getirecek olan yeni sezonda kadın rolünde Hulda, erkek rolünde ise Gretar isimli karakterleri karşımıza çıkaracak. Yeni savaşçılar 8 Ağustos’tan itibaren oyun içerisinde yer alacak. Oyuncular 15.000 oyun içi çelik karşılığında yeni karakterlere sahip olabilecekler. Habere göre bu karakterler oyunun listesinde 25’nci sıradaki karakterleri olacakmış.

Yeni karakterlerden Hulda’nın tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.