Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’a Yeni Dövüşçü Warmonger Geliyor

Ubisoft tarafından geliştirilen For Honor için yeni dövüşçü ve savaş sistemini değiştiren yenilikler geldi.

For Honor‘ın merakla beklenen güncellemesi nihayet burada ve temel değişiklikler arasında yeni dövüşçü, Warmonger ve tüm oyuncuları etkileyecek Core Combat Güncellemesi var. Bu güncelleme ile birlikte oyun 2.20.0 sürümüne geçiş yapacak.

For Honora Yeni Dövüşçü Warmonger Geliyor 1

Ubisoft, For Honor için yeni bir dövüşçü ve yeni dövüşçü ile birlikte Core Combat güncellemesini duyurdu. Yeni güncelleme PC ve PlayStation 4’teki oyuncular yaklaşık olarak 1.1 GB’lık yeni güncellemeyi indirmesi gerekirken, Xbox One kullanıcılarının indirmesi gereken boyut ise 1.37 GB.

Yeni gelecek olan dövüşçünün adı Warmonger olarak açıklandı. Warmonger bir savaşçı olmasına rağmen Blackstone Legion’a daha yakın bu yüzden karanlık güçler kullanıyor. Zorluk derecesi olarak kolay bir dövüşçü olan Warmonger’i öğrenmekte oldukça kolay. Enchanced Light Attacks, Chargeable Unblockable Claw ve Corruption Feats To Isolate Opponents adında 3 yeteneği bulunuyor.

Ubisoft, yeni güncelleme ile birlikte hasar düzeltmeleri getirdi. Hasar düzeltmeleri ile birlikte Light Attack hasarı, Counter-Attack hasarı ve Heavy Finisher hasarı azaltıldı. Ayrıca artık Block ve Parry için ekstra dayanıklılık maliyeti yok.

For Honor’ın yeni gelen güncellemesinin detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.