Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz!

Bugünden itibaren Ubisoft, çok oyunculu odaklı oyunları For Honor için başka bir ücretsiz hafta sonu etkinliği düzenlemeye karar verdi. Oyuna Ubisoft Connect, Epic Games ve Steam‘den ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

For Honor ücretsiz hafta sonu etkinliği dahilinde çevrimiçi olarak diğer oyuncularla kılıçlarınızı çarpıştırabilir ve kampanya modunda oyun içi grupların en büyük savaşçıları hakkındaki hikayeleri deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca tek oyunculu veya iki oyunculu eşli hikaye modunun keyfini çıkarmakta özgürsünüz. Yani oyunun tamamına erişim serbest.

For Honor Ücretsiz Oldu

For Honor

For Honor‘un oynaması ücretsiz haftası 3 Ağustos’a kadar 4 gün boyunca devam edecek. O zamana kadar, bu Ubisoft oyununu seçtiğiniz bir platformda indirimli olarak satın alma seçeneği olacak. Bir satın almaya karar verdiğinizde, tüm ilerlemeyi kaydedebileceksiniz.

Oyunun Başlangıç Sürümü 17 TL, Standart Sürümü 20 TL, Marching Fire Sürümü 56 TL ve Complete Sürümü ise 112 TL fiyat etiketiyle satışta. Paketlerin tümü yüzde 75 indirime girdi. Oyunu deneyimlemek istiyorsanız, indirimden de yararlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Marching Fire Expansion paketini de satın almak isterseniz onun da 40 TL‘ye düştüğünü belirtelim. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşlemci: Intel Core i3-550 veya AMD Phenom II X4 955
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / GTX 750ti / GTX 950 / GTX 1050 veya AMD Radeon HD6970 / HD7870 / R9 270 / R9 370 / RX460
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.