Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

For Honor’ın Yeni Kahramanı Medjay Tanıtıldı

For Honor, oyunun altıncı yılının 2. Sezonu ile gelen en yeni karakter olan Medjay'i birden fazla dövüş stiline sahip çok yönlü bir Kahraman olarak tanıttı.

For Honor 2017’deki ilk çıkışından bu yana, taktiksel savaşı ve orta çağa dayanan estetiğiyle oyuncular arasında popüler oldu. Ubisoft, oyuna sık sık yeni karakterler ekledi ve her sezonda genellikle Conqueror ve Shaolin gibi yeni kahramanlar yayınlandı. Oyun kısa süre önce, birden fazla platformdaki oyuncuların oyunun beş buçuk yılında ilk kez birlikte oynamasına izin veren çapraz platform özelliğini de tanıttı.

For Honor’un kahramanları, tarih boyunca savaşçıları temel alan çok çeşitli oyun tarzları ve silahları ile çıkış yaptı. Oyunun ana karakter türleri, Gladiator ve Waronger gibi karakterlerden Kensei ve Nobushi gibi Doğu’dan ilham alan Kahramanlara kadar çok sayıda farklı etnik kökene yayıldı. Hatta bu yılın başlarında oyuna Pirate ile yeni bir alt tür bile eklendi. Sıra ise Medjay’a geldi.

For Honor: Medjay Kahramanı

For Honor

Ubisoft, Medjay‘i karakterin geçmişini ve oyun tarzını tanıtan gösterişli bir sinematik fragmanla resmen duyuruldu. Medjay, her iki ucunda karakterin iki ayrı balta olarak kullanmak için ayırabileceği bir balta bıçağı olan çatallı bir asa kullanacak. Videonun kısa pasajları, oyuncuların farklı durumlar ve eşleşmeler için kalıplarını değiştirmek için savaşta iki dövüş stili arasında geçiş yapabileceklerini gösterdi.

Fragman ayrıca, Medjay’in karakterin resmi olarak 28 Temmuz‘da piyasaya sürüleceği çıkış tarihini de açıkladı. Kendisinden önceki Pirate gibi, Medjay’in tanıtımı da For Honor için diğerlerinden farklı olan karakterle tamamen benzersiz bir estetik getirdi. Her hizip genellikle Ortaçağ Avrupa’lı Şövalyeler ve Antik Çin’den sonra stilize edilmiş Wu Lin gibi farklı tarihsel temalara dayanırken, Medjay’ın Mısır kültürüne dayandığını görüyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.