Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Football Manager 2024 Netflix’te Var Mı?

Şimdiye kadarki en kapsamlı menajerlik simülasyonu olan Football Manager 2024, PC ve konsolların ardından mobil cihazlar için de çıktı. Peki, oyuna Netflix üzerinden ücretsiz erişmek mümkün mü?

FM 24 Netflix’te var mı? Futbol tutkunlarının heyecanla bekledikleri yılın o zamanı sonunda geldi çattı. Geliştirici Sports Interactive ve yayıncı SEGA’nın uzun soluklu menajerlik serisinin yeni halkası, 6 Kasım’da resmi çıkışını gerçekleştirdi. Steam‘de 899 TL gibi oldukça yüksek bir fiyattan satılan oyun, ilk günden Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz olarak sunuldu.

Şimdiye kadarki en iyi görünüşlü maç motoru, yenilenen Duran Top Planlaması, daha akıllı bir transfer piyasası ve antrenmanlarda yapılan geliştirmeler gibi önemli değişiklikler barındıran Football Manager 2024, oyun gerçekliğini ve derinliğini her zamankinden daha fazla artırıyor. Hem konsol hem de PC için yayımlanan oyun, aynı zamanda akıllı telefon ve tabletler için de çıktı.

FM 24 Netflix Üyelerine Ücretsiz Olarak Yayımlandı

fm 24 netflix

Kült klasiğin yeni sürümü, FM 24 Touch adıyla Apple Arcade hizmetindeki yerini aldı. Platformda FM 24 Touch oynamış kullanıcılar mağaza sayfasının otomatik olarak güncellendiğini fark edecektir, böylece anında erişim için güncelleme yapmanız yeterli olacaktır. Geniş bir oyun kitaplığına sahip olan hizmet, 1 ay ücretsiz denemenin ardından aylık 70 TL’ye mal oluyor.

Bununla birlikte eğer aktif bir Netflix üyeliğiniz varsa, Football Manager 2024’ü ücretsiz olarak telefonunuza indirip oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Netflix uygulamasına girmek ve Mobil Oyunlar altında yer alan FM 24 Mobile‘ı yüklemek. Kadro ve taktikler için yenilenen arayüzden gelişmiş maç deneyimine, maç sonrası merkezden yeni itibar ünvanlarına kadar pek çok iyileştirme mobil sürümde yer alıyor.

İlgili Yazılar

Football Manager 2024 Wonderkid ve Genç Oyuncular

FM 24 Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

FM 24 Serbest Oyuncular

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.