Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6

Kullanıcı

Football Manager 2019 Nintendo Switch İçin Çıktı

FM 2019'un Touch sürümü Nintendo Switch'e geldi.

SEGA Football Manager 2019’un bugün Nintendo Switch için çıktığını duyurdu. ABD hariç dünyanın dört bir yanından futbol hayranları artık Football Manager 2019’u Switch üzerinde oynayabilecekler. Amerikalı oyuncuların ise 6 Aralık 2018’e kadar beklemesi gerekecek.

Avrupa ve Türkiye’de şu anda Football Manager 2019’u Switch üzerinden oynayabilirsiniz. Açıkçası bu durum gerçekten sürpriz oldu çünkü daha önce oyunun Switch sürümü Sega tarafından resmi olarak açıklanmamıştı.

Football Manager 2019’un Switch sürümü epey detaylı ve asıl PC sürümündeki pek çok yenilik bu versiyonda da yer alıyor. Fakat tahmin edeceğiniz gibi bu bazı yönlerden hafifleştirilmiş bir sürüm. Oyunun Nintendo sürümü iPad’e çıkan versiyonla benzerlik taşıyor.

Bu sene Football Manager 2019’da özellikle antrenman ve taktik kısmı geliştirilirken, yapabileceklerimizin sayısı epey artmıştı. Aynı zamanda seriye ilk defa Bundesliga ve Bundesliga 2 ligleri de eklenmişti ve Almanya Milli Takımı kontrolünü ele alabiliyoruz.

Football Manager 2019 en ucuz satın al seçeneğiyle şu anda Oyun Alışveriş üzerinde 137 TL’ye satılıyor. Nintendo Switch’e gelen ise Football Manager 2019 Touch sürümü oldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol