Football Manager

MMOSPORTS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6

Kullanıcı

Football Manager 2019 Çıktı!

Football Manager 2019 nihayet yayınlandı.

Futbol severler tarafından merakla beklenen Football Manager 2019 nihayet bu sabah oyuncuların karşısına çıktı.

Yaklaşık 2 hafta önce ön sipariş eden oyuncuların karşısına beta olarak çıkış yapan Football Manager 2019 bugün tüm dünyada yayınlandı. Sports Interactive tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan yapım daha önce 119.00 TL olarak satışlara açılmış ve daha sonra da 179.00 TL’ye fiyatı çekilmişti. Yayınlanacağı güne kadar yüzde 10 indirimle satılan yapım bu sabah çıkış yapması ile yeniden 179.00 TL olarak satışlarına devam etmeye devam ediyor.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapım da dünyaca ünlü kulipler ve oyuncular yer alıyor. Günümüz futbol teknolojisi olan VAR’ı da bünyesine dahil eden yapım Türkçe olmak üzere 18 farklı dil seçeneğini de oyunculara sunuyor. Futbola dair fikirlerimizi uygulayacağımız yapımda kulübümüzü şampiyon yapabilmek için oyuncular alıp satacak, altyapımızı geliştirecek ve yeni yetenekler keşfedeceğiz. Geliştirilmiş oyun mekanikleri ve yeni oyun motoru ile herkesin beğenisini kazanacak olan yapım şuan oynanabilir olarak dünyanın dört bir yanında boy gösteriyor.

Dileyen oyuncular oyunalisveris.com üzerinden Football Manager 2019’a 137.23 TL’ye satın alabilirler.

Android ve İOS Platformu için de yayınlanan yapım, Android kullanıcıları için Google Play’de 59.99 TL olarak boy gösteriyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol