Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FM 24 Türk Wonderkids – 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Football Manager 24'te kadronuza katabileceğiniz 21 yaş altı Türk genç yetenekleri derledik. Bu isimlerle hayal kadronuzu kurabilirsiniz!

FM 24 Türk wonderkids ile rüya kadronuzu oluşturabilirsiniz. Gençlerden oluşan ve Türkiye odaklı bir takım kuracaksanız veya yabancı sınırı gibi sorunlarla uğraşmadan Türk oyuncular yetiştirmek istiyorsanız, 21 yaş altı Türk genç yetenekleri sizler için derledik. Tüm ligleri aradık taradık ve en yüksek potansiyele sahip genç oyunları bulduk.

FM 24 genç yetenekler açısından oldukça zengin bir kadroya sahip ancak dünya çapında popüler Türk oyuncuların sayısı çok fazla olsa da, 21 yaş altı Türk genç yeteneklere pek rastlamıyoruz. Türk liginde oynuyor ve kendinize yabancı sınırı gibi zorluklar yaratarak oyun keyfinizi katlıyorsanız, hem ucuz hem de potansiyelli Türk oyunculara ihtiyacınız olacak. Gelin, listemize geçelim.

FM 24 Türk Wonderkids Listesi

En fazla 2002 doğumlu olan ve Türk olan Football Manager 24 oyuncularını bulmakta zorlanıyorsanız, aşağıdaki liste size rüya takımınızı kurduracak. FM 24 en iyi Türk oyuncular bir hayli maliyetli olduğu için aşağıdaki genç yeteneklerin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olabilir ve aldığınız ücretin onlarca katına büyük takımlara satabilirsiniz. İşte FM 24’te yer alan Türk genç yetenekler:

1- Jankat Yılmaz (Kaleci)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Galatasaray’da forma giyen ve libero kaleci rolünde olan Jankat Yılmaz, henüz 18 yaşında olan ve yüksek potansiyeliyle dikkat çeken bir genç yetenek. Galatasaray altyapısında yetişen bu oyuncu, 16 ani çıkış ve 14 refleks özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyuncunun güncel maaşı ise yıllık 40 bin Euro.

2- Serdar Saatçı (Defans)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Portekiz 1. Lig takımı olan SC Braga (BRG) forması giyen Serdar Saatçı, en iyi Türk defans oyuncuları arasında yer alıyor. Henüz 20 yaşında olan stoper, 190 cm boyu ve 16 top kapma özelliğiyle ve büyük potansiyeliyle dikkat çekiyor. Oyuncunun güncel maaşı 6 bin Euro.

3- Ahmetcan Kaplan (Defans)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Trabzonspor altyapısında yetişen ve 2022 yılında Ajax’a transfer olan Ahmetcan Kaplan, FM 24 oyuncu önerileri listelerinin vazgeçilmezi olacak. Cesaret, kararlılık ve soğukkanlılık özelliklerinin her birisi 16 ve kafa vuruşları 15 olan stoper, 189 boyu ile de dikkat çekiyor. Yüksek potansiyelli bu oyuncuyu kaçırmayın. Oyuncunun güncel maaşı ise 19 bin Euro.

4- Kazımcan Karataş (Sol Bek)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Hızlı FM 24 türk wonderkids arayanlara tek geçeceğimiz Kazımcan Karataş, henüz 20 yaşında ve 17 hız özelliğine sahip. Galatasaray’da forma giyen genç yetenek, 182 cm boyunda ve güncel maaşı ise 293 bin Euro.

5- Mehmet Aydın (Sağ Bek)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Shalke 04 forması giyen Mehmet Aydın, tam olarak 21 yaşında ve 15’ten yukarı özelliği yok ancak FM 24 türk wonderkids listelerinde sağ bek eksikliği hissedildiği için listemize eklemek istedik. Schalke 04’den Trabzon’a kiralık giden bu genç yeteneğin güncel maaşı 349 bin Euro.

6- Emre Demir (Ofansif Orta Saha)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Fenerbahçe’den Ümraniyespor’a kiralık giden Emre Demir, henüz 19 yaşında ve 16 özel yetenek özelliğiyle göz dolduruyor. Ayrıca 15 teknik ve 14 pas ile 14 vizyon özelliklerini de göz ardı etmemek gerek. Potansiyeli ortaya çıktığı anda FM 24 oyuncu önerileri listelerinin vazgeçilmezi olacağına inandığımız oyuncunun yıllık maaşı 174 bin Euro.

7- Efe Akman (Defansif Orta Saha)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Yıllık yalnızca 48 bin Euro maaş alan Efe Akman, Galatasaray’da forma giyen ve adeta parlayan bir FM 24 türk wonderkids. Henüz 17 yaşında olmasına rağmen 17 ilk kontrol ve 14 teknik ile göz dolduran oyuncu, orta sahanızın kilit ismi olarak yetişebilecek potansiyelde bir isim.

8- Naci Ünüvar (Sol Kanat)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Genç bir sol kanat arayanlar için kaçırılmaması gereken Türk genç yetenek Naci Ünüvar, hem hızıyla hem tekniğiyle hem de yetenekleriyle sol kanadı yarıp geçebilecek çok yetenekli bir oyuncu. Yıllık yalnızca 65 bin Euro maaş alan 20 yaşındaki oyuncu, hızlı ve yüksek potansiyelli bir cevher. Dolayısıyla, bu oyuncunun bonservis bedeli de yüksek.

9- Emre Gökay (Sağ Kanat)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Güncel maaşı 597 bin Euro olan Emre Gökay, sağ kanatın vazgeçilmez oyuncusu olmaya aday bir Türk genç yetenek. Sivasspor’da forma giyen oyuncu, 16 teknik ve 18 doğal fitness özellikleriyle dikkat çekiyor. Hızdan ziyade teknik ve fiziksel bir ofansif oyuncu olduğu için hız odaklı düşünmeyin derim.

10- Arda Güler (Ofansif – Forvet)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Gençlerbirliği altyapısından çıkarak Fenerbahçe’de parlayan ve Real Madrid gibi bir dünya devine transfer olmayı başaran 18 yaşındaki oyuncu, adeta Türk Messi desek yeridir. FM 24 türk wonderkids listemizin şüphesiz en iyi ismi olan Arda Güler, 16 uzaktan şut, 16 pas, 16 ilk kontrol, 16 takım oyunu, 16 vizyon, 17 özel yetenek ve 18 teknik ile adeta parıl parıl parlıyor. Üstelik, henüz tam potansiyeline ulaşmayı bekliyor!

11- Kenan Yıldız (Ofansif – Forvet)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

Juventus Next Gen isimli altyapı takımında forma giyen Kenan Yıldız, hem ofansif orta saha hem de forvet için ideal bir genç yetenek. Yine 17 özel yetenek ve 16 kararlılık ile dikkat çeken oyuncuyu aylık 285 bin Euro maaş ile takımınıza katabilirsiniz.

12- Bertuğ Yıldırım (Forvet)

FM 24 Türk Wonderkids - 21 Yaş Altı Türk Genç Yetenekler

21 yaş altı Türk genç yetenekler ile hazırladığımız FM 24 oyuncu önerileri listemizin son ismi olan Bertuğ Yıldırım, 15 kafa vuruşu ve 14 bitiricilik özelliğiyle tam bir topu at gol atayım tarzı forvet oyuncusu. Hedef isim ve bitirici forvet arayanlar için ideal bir seçim. Oyuncunun yıllık maaşı ise 479 bin Euro.

İlgili Yazılar

FM 24 Serbest Oyuncular

Football Manager 2024 Wonderkid ve Genç Oyuncular

FM 24 Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.