Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Five Nights At Freddy’s Filminden Resmi Fragman

Five Nights At Freddy's filminin merakla beklenen fragmanı nihayet yayınlandı.

Five Nights at Freddy’s filminin fragmanı yayınlandı. Matthew Lillard, filmde başarılı oyun serisinin sağladığı arka plan için çok önemli bir karakter olan William Afton olarak rol alacak. Josh Hutcherson, Freddy Fazbear’s Pizza’nın koridorlarında gizlenmiş merkezi gizemi çözme zamanı geldiğinde, iki karakter bir araya gelecek ayrı yolculuklara çıkacakları için muadili Mike’ı oynayacak.

Film, 2015 yılında uyarlaması duyurulduğu için yıllarca çok karmaşık bir geliştirme sürecinde kaldı. Başlangıçta projeyi geliştirecek olan Warner Bros., filmin haklarını kaybetti. Daha sonra, 2018’de Jason Blum, Blumhouse’un artık izleyicileri perili pizzacıya götürmekten sorumlu olacağını duyurdu. Filmin çekimleri ise bu yılın başında başladı.

Five Nights At Freddy’s Filmi Fragmanı

Five Nights At Freddy's Filminden Resmi Fragman

Mike, ürkütücü pizzacıda çalışırken kız kardeşini korumaya çalışırken uyarlamanın temeli ortaya çıktı. Yardımsever bir polis memuru, yeni güvenlik görevlisinin, restoranın kapanma nedeninin, duvarları arasında beş çocuğun kaybolması, ancak cesetlerin asla bulunamaması olduğunu anlamasına yardımcı olacak. Hayattayken onlara neşe veren robotları açıkça ele geçirdikten sonra, Mike’ın kız kardeşini yeni yaşam formlarında onlara katılmaya çalışacak.

Çekimlerine birkaç ay önce başlayan bir proje için Ekim ayı çok erken geliyorsa, Five Nights at Freddy’s’in ölçeğinin ve bütçesinin diğer yapımlara göre oldukça küçük olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Uyarlamanın yapımı birkaç ay önce tamamlandı, yani ekibin kurguya ve Freddy, Bonnie, Chica ve Foxy’yi hayata geçirmek için gereken görsel efektlere odaklanmak için fazlasıyla zamanı olacak.

Five Nights at Freddy’s filmi 27 Ekim‘de sinemalarda ve Peacock’ta gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.