Final Fantasy XIV

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7

Kullanıcı

Final Fantasy XIV 16 Milyon Oyuncuyu Geride Bıraktı!

Final Fantasy XIV 16 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

İlk kez 2010 yılında erken erişim oyunu olarak karşımıza çıkan Final Fantasy XIV, 2014 yılında ise tam sürüm olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu. Bugün oyunun güncel oyuncu kitlesi duyuruldu.

Square Enix’in oyunları arasında yer alan Final Fantasy XIV günümüzde Steam üzerinde 42.99 TL olarak satışlarına devam ediyor. Oyunculara gerçeklikten uzak bir atmosferde fantastik savaşlar sunan yapım hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak farklı oyun modlarına sahip. MMO oyunu olarak gerçek zamanlı olarak gerçek oyuncular eşliğinde oynanan yapım güncel oyuncu sayısı ile adeta dudak uçuklattı.

GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre MMORPG oyunlarının başarılı isimleri arasında yer alan Final Fantasy XIV’ün güncel oyuncu sayısı 16 milyonu geride bırakmış. Oyun için yeni bir fragmanında yayınlandığını ifade eden GamingBolt bu fragman ile oyunun bir sonraki büyük genişlemesi olan Shadowbringers’ın gösterildiğini belirtiyor. Genişleme ile oyuna yeni sınıflar da eklenecek ve oyunculara yeni bir takım mücadeleler de sunulacakmış.

Genişleme ile oyundaki kullanıcı arayüzü ve yaşam kalitesi de iyileştirilecek ve savaşlarda bazı değişiklikler gerçekleştirilecekmiş.

Günümüzde PlayStation 4 ve PC platformunda ilgiyle oynanan Final Fantasy XIV, 16 milyon oyuncu sayısı ile büyük bir kitleye hitap ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol