Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 7: Ever Crisis PC’ye Geliyor!

Oynaması ücretsiz popüler bir mobil oyun olan Final Fantasy 7: Ever Crisis'in PC platformu için Steam'de yayımlanacağı ortaya çıktı.

Bu ayın başlarında Android ve iOS akıllı telefonlar, ikonik jRPG’nin mobil versiyonu olan Final Fantasy 7: Ever Crisis‘in piyasaya sürülmesine tanık oldu. Oyun hızla önemli bir popülerlik kazandı ve bunun sonucunda bugün kişisel bilgisayarlar için bir sürümün de (Steam) geliştirilmekte olduğu duyuruldu. Tüm bu bilgiler, X‘teki Japon oyun profili tarafından elimize ulaştı.

Oyunun yeni ortaya çıkan Steam sürümü, ilerlemenizi mobil cihazlarla senkronize etmenize ve yeni platformda oynamaya devam etmenize olanak tanıyacak. Şu anda PC sürümünün çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir ayrıntı verilmedi. Ancak Final Fantasy 7: Ever Crisis’in yeni sürümünün de mobil versiyonu gibi ücretsiz oynanabilecek bir oyun olacağı varsayıyoruz.

Final Fantasy 7: Ever Crisis PC Sürümü Duyuruldu

Final Fantasy 7 Ever Crisis PC Surumu Duyuruldu

Ever Crisis, orijinal FFVII’den bilinen hikayeyi takip eden ve hikayeyi Crisis Core veya Advent Children filmi gibi evrenden yan çalışmalarda sunulan olaylarla tamamlayan sıra tabanlı bir oyun olarak piyasaya sürüldü. Oyun, hikayenin bölümlere ayrılmasıyla bölümsel biçimde yayınlandı. Ayrıca tüm bu hikayeleri tek başınıza veya eşli olarak iki kişi deneyimleme şansınız olduğunun da altını çizelim.

Oyunun savaş mekanikleri ise eski Final Fantasy oyunlarına ve diğer jRPG’lere benzeyen sıra tabanlı ancak savaşlar, haritanın mevcut bölümünü temsil eden ayrı, 3 boyutlu konumlarda gerçekleşiyor. Grubumuz üç karakterden oluşuyor, onların farklı özel yeteneklerini kullanıyoruz ve onları güçlü kombinasyonlar halinde zincirliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.