Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

150 TL Değerindeki Final Fantasy 14: Stormblood Ücretsiz Oldu!

Starter Edition'a sahip olan Final Fantasy 14 oyuncuları artık Stormblood'u 8 Mayıs'a kadar ücretsiz olarak alabilecek.

Square Enix, Final Fantasy 14 için Stormblood genişletmesinin Steam‘de 42,99 TL değerindeki Starter Edition sahipleri için ücretsiz olduğunu duyurdu. Genişletme paketi PC, PS4 ve PS5’te 8 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak sunulacak. Genişletme paketini alanlar, promosyon sona erdiğinde paketini kaybetmeyecek ve içeriğin tamamına ulaşmaya devam edebilecek.

Teklifin Final Fantasy 14 deneme hesabında oynayanlar tarafından kullanılamayacağını belirtmekte fayda var. Genişletme paketini ücretsiz olarak almayı umut eden oyuncular, temel oyunu ve Heavensward genişletme paketini içeren Starter Edition‘ı satın almak zorunda kalacak. Bu sürümün fiyatı Steam’de uygun olsa da, konsol tarafında 149 TL olduğunun altını çizelim.

Final Fantasy 14: Stormblood İçerikleri

Final Fantasy 14: Stormblood 8 Mayıs'a Kadar Ücretsiz!

Final Fantasy 14: Stormblood, eleştirmenlerce beğenilen Heavensward genişlemesinin devamı niteliğinde yayınlandı. Hikayesi, Ala Mhigo ve Doma bölgelerindeki Garlean İmparatorluğu’na karşı isyana odaklanıyor. Öncelikle özgürlük savaşçılarına odaklanan hikaye ile Stormblood, en son FF14 genişlemesi Endwalker‘da takip edilecek bir dizi yeni karakter ve olay örgüsü sunuyor.

Ayrıca seviye sınırı 70’e yükseltilerek daha da güçlenmenize ve her iş için güçlü yeni yeteneklerin kilidini açmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca son seviyeye geldiyseniz, 8 kişilik bir grup oluşturabiliyor ve Interdimensional Rift isimli yüksek zorluktaki baskın serisinde Omega’nın gizemlerini ortaya çıkarabiliyorsunuz. Sirensong Sea’nin tuzlu derinliklerinden Ghimlyt Dark’ın acımasız arazisine kadar Stormblood boyunca ana oyuna ek 15 zindanı da keşfedebiliyorsunuz.

Alliance Raid Dungeon serisi ile 24 oyunculu Return to Ivalice’de efsanevi Ivalice diyarını aramak için arkadaş grubunuzla bir araya gelebiliyorsunuz. Uzak Doğu’nun enginliği olan Glass Ocean’ın derinliklerinde, hiçbir seyir haritasında kayıtlı olmayan bir ada yatıyor. The Forbidden Land of Eureka’da vahşi doğaya ve sayısız gizeme meydan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.