Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Final Fantasy 14, 30 Haziran’a Kadar Ücretsiz!

Square Enix, yeni bir Final Fantasy 14 Ücretsiz Giriş Etkinliği duyurdu.

Square Enix’in devasa MMORPG oyunu Final Fantasy 14’ü 30 Haziran’a kadar 96 saate kadar ücretsiz oldu. Bu süre zarfında 3 ek paket de dahil tüm hikayeyi bitirebilirsiniz. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyununun ilk versiyonu 2010’da piyasaya sürüldü ancak ezici bir çoğunlukla olumsuz tepkilerin ardından 2014’te tamamen yeniden tasarlandı.

Kötü başlangıcına rağmen Final Fantasy 14, sektördeki en büyük MMORPG oyunlarından bir tanesi haline geldi. Oyun, dünya tasarımı ve karakter ilerleme sistemi için büyük övgü aldı ve Eorzea’nın kalıcı dünyası kendi simüle edilmiş oyuncu odaklı ekonomisine sahip. Hem PvP hem PvE kısmında dolu dolu içeriğe sahip olan oyunun hala devasa güncellemeler aldığını da belirtelim.

Final Fantasy 14 İki Haftalığına Ücretsiz

Final Fantasy 14

Twitter‘dan duyurulan yeni bir Final Fantasy 14 Ücretsiz Giriş Kampanyası, oyuncuların 96 saate kadar oyun için ücretsiz olarak Eorzea’ya dönmesine izin verecek. Oyunun resmi web sitesinde detaylandırıldığı gibi, kampanya 15 Haziran ile 30 Haziran arasında sürecek ve yalnızca oyunun kayıtlı bir sürümüne sahip olan ve 30 günden fazla bir süredir etkin olmayan, geri dönen oyunculara açık olacak.

Oyuncular bu kampanyayı etkinleştirdikten sonra, ücretsiz oturum açma süresi dört gün sürecek ve denemeye başladıktan sonra durmadan oynarlarsa onlara maksimum 96 saatlik oyun süresi verecek. Bu süre, uyumayı ve yemek yemeyi tamamen bırakırlarsa, oyuncuların üç Final Fantasy 14 genişletmesini bitirmeleri için yeterli süre demek.

Ücretsiz Giriş Kampanyası, oyuncuları MMORPG oyununa geri çekmek için harika bir yol olsa da FF14’ün yöneticisi, oyunda son zamanlarda sayısı artan trolleri kınadı. Trolleme sorununun, Endwalker Patch 6.1 ile eklenen yeni PvP modu Crystalline Conflict’ten kaynaklandığı bildirildi. FF14 direktörü Naoki Yoshika kısa süre önce bu sorunların çözüleceği sözünü verdi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.