Figment’e Creed Valley İsimli Bir DLC Gelecek!

Figment: Creed Valley duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformuna özgü olarak 2017’de lansmana çıkacan ve Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen Figment ilk genişlemesini almaya hazırlanıyor. Yapım 3 yıl aradan sonra oyuncularına yeni içerikler sunacak.

blank

Bedtime Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Figment Steam’de 31.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım bulmacalarla dolu bir evrende geçiyor. Oyuncular karakterleri ile bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışıyorlar. Mevcut içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım alacağı genişleme paketi ile de oyuncuları tatmin etmeye çalışacak. Oyun içerisinde yer alan Dusty ve Piper ile oyuncular Creed Valley adlı bölgeye yeni bir gezi düzenleyecekler.

Dün gece duyurulan genişlemenin adı Creed Valley olarak belirtildi. Orjinal oyunun devamı niteliğinde bir hikaye getirecek olan genişleme paketi oyuna yeni içerikler eklemekle birlikte karşımıza yeni heyecanlarda çıkaracak.

Türkça dahil olmak üzere 16 farklı dil desteğine sahip olan yapım, uygun fiyat etiketi ile oyuncuların yüzlerini güldürüyor. Dileyen oyuncular Steam üzerinde yer alan ücretsiz demoyu indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirler.

Genişlemenin çıkış tarihi yakında belli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol