Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Futbolun Efsaneleri, FIFA Online 4’te Buluştu!

Tamamen Türkçe olarak yayınlanan oynaması ücretsiz FIFA Online 4, futbol tarihinin efsanevi isimlerini oyuna dahil etti. Ulusal Kahramanlar adındaki özel klasmanda, Zinedine Zidane, Gheorghe Hagi ve Dennis Bergkamp gibi ikonik futbolcular bulunuyor.

Türkçe arayüz ve Türkçe spiker desteği ile eylül ayında ülkemizde erişime açılan FIFA Online 4, oyuncuları tamamen ücretsiz bir futbol deneyimi ile buluşturuyor. Hem bedava oluşu hem de düşük sistem gereksinimleri sayesinde Türkiye’de büyük bir ilgi gören oyun, yeni özelliklerle dolup taşmaya devam ediyor.

Futbol dünyasının efsaneleri, FIFA Online 4’e adımını attı. Toplamda 292 uluslararası yıldızın yer aldığı ‘Ulusal Kahramanlar’ klasmanında Lionel Messi, Zinedine Zidane, David Alaba, Dennis Bergkamp ve Galatasaray’ın unutulmaz futbolcusu Gheorghe Hagi gibi ikonik isimler bulunuyor.

FIFA Online 4 Ulusal Kahramanlar Sınıfı Yayınlandı

FIFA Online 4 Ulusal Kahramanlar

FIFA Online 4 Ulusal Kahramanlar, oyun içi etkinlikleri de beraberinde getiriyor. Yeni sınıfın bütün oyuncuları, yüksek reyting ve daha iyi değerlere sahip şekilde sahaya adım atıyor. Bu kapsamda gerçekleşecek özel etkinlikler, oyunculara büyük ödüller kazandıracak.

Oyuncular, 15-22 Ekim tarihleri arasında atılan gol sayısına göre ‘Sonbaharın En İyi Golcüsü’ unvanına sahip olmak için yarışacak. Etkinliğe katılım sağlayacak oyuncular FIFA Online 4 web sitesi üzerinden kayıt olduktan sonra sıralamada zirveye ulaşmaya çalışacaklar.

Oynamasi ücretsiz FIFA Online 4

Her 75, 100, 125 veya 150. golde ödüller kazandıracak olan Sonbaharın En İyi Golcüsü Ol etkinliği en çok gol atan ilk 20’ye ise daha büyük ödüller kazandıracak. Etkinliğin en çok gol atan 20 oyuncusu FIFA Online 4 Ulusal Kahramanlar sınıfından da oyuncuların yer aldığı değerli oyuncu kartları kazanacak. FIFA Online 4 sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.