FIFA Online 4

MMOSPORTS
Takip Et
7.9

Kullanıcı

FIFA Online 4 Çıkış Tarihi Resmen Belli Oldu

Türk oyuncular için tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan FIFA Online 4 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Yine tamamen Türkçe bir video ile duyuruldu.

Türk oyuncular tarafından da heyecanla beklenen FIFA Online 4 çıkış tarihi belli oldu. 101XP ve Electronic Arts arasındaki yayımcılık anlaşması ile ülkemize uyarlanan oyun, oynaması ücretsiz bir iş modeli ile çok oyunculu futbol deneyimi sunacak.

FIFA Online 4, FIFA 18 kullanılarak modellendi ve bu oyunun birçok animasyonu ve diğer unsurları bu mobil oyuna aktarıldı. FIFA Online 4’te dünyaca ünlü oyunculardan oluşan kapsamlı bir listeden seçim yaparak takım kurabileceğiz. Oyuncularımızı kullanıcılar arası transfer edebileceğiniz bir market de oyunda bulunacak.

FIFA Online 4 Çıkış Tarihi

Türkiye Süper Ligi’de Oyunda Olacak!

FIFA Online 4 çıkış tarihi için heyecanlanan oyunculara, oyunda Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dahil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncu bulunduğunun haberini de hemen verelim.

Oyuncular, resmi 1v1 maçlara, lig maçlarına, arkadaşlarıyla oynayabilecekleri özel maçlara ve değişik stratejiler kurulabilen ve takım özelleştirmeleri yapılabilen Antrenör Modu’na erişebilecek.

Tamamen Türkçe olan oyunda sadece yazılar değil, Türkçe spiker desteği de bulunacak. Murat Kosova ve Nebil Evren bizlerin maç heyecanına ortak olacak.

FIFA Online 4 Çıkış Tarihi

FIFA Online 4 Çıkış Tarihi

Murat Kosova ve Nebil Evren’in yorumlarıyla yer sıra FIFA Online 4, Türkiye’deki sunucuları 2 Eylül tarihlerinden itibaren ücretsiz bir şekilde oyuncularla buluşacak!

Ayrıca FIFA Online 4 çıkış tarihi 2 Eylül olarak açıklansa da, oyunun erken erişim sürümüne 28 Ağustos itibarıyla erişebileceksiniz. Size özel ”Garantili Erken Erişim VIP” ödülünü kazanmak için 27 Ağustos tarihine kadar oyuna bu bağlantıyı kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca FIFA Online 4 sistem gereksinimlerini merak edenler için bu haberimizde sizlerle paylaştık.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol