Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Kariyer Modu Özellikleri Tanıtıldı (Bol Bol Yenilik Var)

FIFA 23 Kariyer Modu, ilk kez ünlü bir menajer olarak oynamanıza izin verecek.

EA, FIFA 23‘ün ilk kez ünlü bir menajer olarak oynamanıza izin veren Kariyer Modu’nu ayrıntılı olarak tanıttı. Kariyer Modunun yönetici kariyeri bölümünde, Jürgen Klopp, Pep Guardiola, Antonio Conte ve Thomas Tuchel dahil olmak üzere Premier Lig’den bir dizi ünlü menajerin görüntüsünü kullanabileceksiniz.

Sevilen menajerlerden bazıları ile oynamak isteyen oyuncuların geri bildirimlerini dinlediğini belirten EA, FIFA 23’e 30’dan fazla yıldız görüntüye sahip 350’den fazla gerçek futbol menajerinden biri olarak oynamanıza izin verdiğini belirtti. Herhangi bir kulüpteki herhangi bir menajeri, hatta kendi oluşturduğunuz bir kulübü bile kullanabileceksiniz.

FIFA 23 Kariyer Modu Özellikleri Neler?

FIFA 23

EA, “Seçtiğiniz menajeri seçtikten sonra kıyafetlerini özelleştirebilir ve sorumlu olacakları kulübe karar verebilirsiniz. Otantik bir menajerin mevcut kulübünde bir miras oluşturmaya devam etme, başlamak için farklı bir kulüp seçme ve hatta menajerin zafere ulaşması için yeni bir kulüp yaratma seçeneğiniz de olacak.” ifadelerini kullandı.

Kariyer Moduna yapılan diğer eklemeler, kontrol edebileceğiniz oynanabilir olayları içerecek. Burada, 90 dakikanın tamamını oynamak zorunda kalmadan bir maçın sonucunu etkilemek için dinamik olarak oluşturulmuş özetleri oynayabileceksiniz. Oynanabilir Öne Çıkanlar özelliği ile elde ettiğiniz sonuçların kontrolünü elinizden bırakmadan en önemli olduğunu düşündüğünüz anları oynayacaksınız.

Dinamik Anlar da oyuna eklendi. Bunlar, takımınızın ilk 11’ine girmek veya yeni bir kulübe oyuncu olarak gelmek veya bir seçim çerçevesi imzalamak veya önemli bir oyuncuyu yönetici olarak satmak gibi en büyük etkinlikler için dinamik olarak oluşturulmuş sinematikler olacak.

FIFA 23’te Artık Kişiliğiniz Önemli Olacak

FIFA 23 Kariyer Modu Ozellikleri Tanitildi 1

Oyuncunuzun karakterini sahadaki ve saha dışındaki hareketlerinize göre tanımlamanıza olanak tanıyan yeni bir oyuncu kariyer kişilik sistemi de tanıtıldı. Kişiliğinizi etkileyen eylemler sahanın ötesine geçecek; Örneğin, sakatlanmış bir takım arkadaşınızı ziyaret edip etmemeniz veya onları görmezden gelmeniz bir etki yaratacak. Bir teknoloji girişimine yatırım yapabilecek ya da bir spor araba satın alabileceksiniz.

Yükseltilmiş bir değerlendirme motoru, kişiliğinizi bilgilendirmek için eylemlerinizi toplayacak ve analiz edecek, maç sonrası özetler ve saha dışı eylemlerle, maaşlarınızdan ve yatırımlarınızdan kazandığınız fonları harcamak, yeni fırsatların kilidini açmak, belirli özellikleri artırmak ve her Oyuncu Kariyerini oynamak dahil olmak üzere saha dışı eylemler bir sonrakinden farklı olacak.

Artık kaleci formanızın yanı sıra kulübünüzün üçüncü formasını da özelleştirebileceksiniz. FIFA 23, 30 Eylül‘de PlayStation 4 ve 5, Xbox One ve Series X ve S, PC, Stadia ve Nintendo Switch’te çıkış yapacak.

YouTube video
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.