Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Fiyatı, Kaçırılmayacak Bir İndirime Girdi!

FIFA 23, EA'in kendi sitesinde yüzde 70 indirimle 209,99 TL'ye düştü. Promosyon, 2 Şubat'a kadar devam edecek.

FIFA 23 fiyatı EA’in kendi sitesinde kaçırılmayacak bir indirime girdi. Geçtiğimiz yılın eylül ayında piyasaya sürülen oyun, yüzde 70 indirimle 209,99 TL‘ye satılıyor. Bu özel kampanyadan yararlanmak için 2 Şubat’a kadar vaktiniz var. Normalde 899,99 TL olan FIFA 23 Ultimate Edition ise 359,99 TL’ye düştü.

İndirim yalnızca Electronic Arts’ın online mağazasında geçerli. Standart sürüm, Steam ve Epic Games Store’da 699,99 liraya satılmaya devam ediliyor. FIFA 23, ikonik futbol serisinde FIFA lisansı altında yapılan son oyun olma özelliğini taşıyor. Gelecek yıldan itibaren EA Sports FC markasıyla yoluna devam edecek olan oyun, yeni bir döneme geçiş yapacak.

FIFA 23 Fiyatı EA’de Yüzde 70 İndirime Girdi

fifa 23 fiyatı

FIFA 23 fiyatı son dönemde birçok kez indirime girdi. Bunun başlıca nedeni, oyunun yeteri kadar ilgi görmemesi olabilir. Yeni anti-cheat kaynaklı sorunların yanı sıra ani FPS düşüşleri, bug ve optimizasyon sıkıntıları, oyun keyfine limon suyu sıkıyor. Bu gibi problemlerden dolayı halen birçok kişi FIFA 22 oynamaya devam ediyor. FIFA 23, daha gerçekçi bir oynanış sunan HyperMotion2 ile geliştirildi. Milyonlarca kareden kaydedilen 6.000’den fazla gerçekçi animasyon, hiç olmadığı kadar doğal simülasyon deneyimi yaşatıyor.

Oyundaki tüm sıkıntılara rağmen EA’deki kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 2 Şubat‘a kadar vakitleri olacak. Normalde 699,99 TL’ye satılan FIFA 23’e, söz konusu tarihe dek yüzde 70 indirimle 209,99 TL‘ye sahip olabilirsiniz. Ultimate sürüm için ödemeniz gereken rakam ise 359,99 TL. Siz de oyun şu haliyle fiyatını hak ediyor mu? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.