Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Duyuruldu

EA Sports, FIFA 23 için 2022 Dünya Kupası modunu açıkladı ve ayrı bir Ultimate Team World Cup oyun modu olmadığını doğruladı.

FIFA 23 Dünya Kupası Modu yeni bir fragmanla duyuruldu. Serinin yeni oyununun bu yılın başlarında piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyuna daha sonraki bir tarihte Dünya Kupası modunun ekleneceğini biliyorduk.

Bugün ise EA, FIFA 23 Dünya Kupası Modunun 9 Kasım 2022 Çarşamba günü yayınlanacağını resmi olarak onayladı. Ayrıca, Dünya Kupası Modundan beler bekleyebileceğimize dair birçok yeni ayrıntı sunan bir fragman da yayınlandı. Merak edenler için ilk baştan hemen söyleyelim, FIFA 18 ve FIFA 14’teki gibi ayrı bir Ultimate Team Dünya Kupası oyun modu olmayacak.

FIFA 23 Dünya Kupası Modu Neler Sunacak?

FIFA 23 Dünya Kupası

Ultimate Team Dünya Kupası olmasa da, 9 Kasım’dan itibaren FUT için Dünya Kupası temalı birçok içerik eklenecek. FUT’a gelen temalı içeriğin bir kısmı, 11 Kasım – 23 Aralık tarihleri ​​arasında yayınlanacak yepyeni FUT kampanyaları, Canlı Dünya Kupası temalı oyuncu eşyaları ve Dünya Kupası FUT Kahramanları olacak. Halihazırda oyunda bulunan FUT Kahramanları listemize buradan ulaşabilirsiniz.

Fragman FUT İçeriğinin yanı sıra oynanabilir takımları, farklı oynama yollarını ve çok daha fazlasını da ortaya çıkardı. Onaylanan 32 ülkenin tümü, FIFA 23 Dünya Kupası modunda, 2022 FIFA Dünya Kupası’nın özgün bir rekreasyonunda kullanılabilecek. Şu anda, nitelikli birçok ülke FIFA 23’te değilken Brezilya gerçek olmayan oyuncularla dolu, bu nedenle gelecek sürümde gerçek oyuncuların ve takımların kullanılabileceğini görmek güzel.

Oyuncular ayrıca turnuvaya katılmayan takımları değiştirebilecek, yani İtalya olarak da FIFA 23 Dünya Kupası modunda oynayabileceksiniz. Son olarak, 9 Kasım 2022 Çarşamba günü lansmanı yapılan oyun modlarından itibaren oyuncular hem Çevrimiçi Turnuva modunda hem de çevrimdışı olarak oynayabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.