Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 22 Regen Nasıl Bulunur? (Kariyer Modu)

FIFA 22 Kariyer Modu'nda süperstar mertebesindeki bir futbolcunun regen versiyonunu bulmak herkesin hayalidir. Peki, bu oyuncuları keşfetmek için ne yapmalısınız? Bilmeniz gereken her şeyi rehberimizde bulabilirsiniz.

FIFA 22 Regen Nasıl Bulunur? – Kariyer modu, sezonlar ilerledikçe çok daha eğlenceli ve keyifli bir deneyim sunar. Teknik direktörü olduğunuz takımı başarıya ulaştırırken, ilgilenmeniz gereken birçok şey vardır. Oyuncu transferleri, mali durum, kadro morali, kimya, taktik, personel kalitesi ve çok daha fazlası, sizden sorulur.

Takımınızı ucuz potansiyelli genç oyuncular veya sözleşmesi biten oyuncularla güçlendirebilirsiniz. Ayrıca kariyerde ilerledikçe karşınıza eski oyuncuların yenilenmiş versiyonları da çıkacak. Birçok oyuncu FIFA 22 regen bulma konusunda zorluk yaşıyor. Bu rehberimizde, kariyer modunda nasıl regen bulabileceğinizi ve bu oyuncuların ne zaman görüneceği gibi konuları ele alıyoruz. Öncelikle regen oyuncunun tam olarak ne manaya geldiğiyle başlayalım.

FIFA 22 Regen Nedir?

fifa 22 regen bulma

FIFA 22 Kariyer Modu‘nda sezonlar ilerledikçe oyuncular yaş alır ve günü geldiğinde kramponlarını asmaya karar verirler. Yani futbolu bırakırlar. Bu oyuncular, bir sonraki sezonun başında aynı milliyet, pozisyon ve potansiyele sahip bir yedek oyuncu belirir. Fakat önemli olan soru, regen oyuncuları nasıl bulacağınız ve bunun için yapmanız gerekenlerdir.

FIFA 22 Kariyer Modu’nda Regen Nasıl Bulunur?

FIFA 22 regen bulma konusunda aşağıdaki adımları izlemenizi tavsiye ederiz:

 • Transfer merkezine gidin.
 • Takımınıza katmak istediğiniz, emekliliğin eşiğinde olan her oyuncuyu arayın ve takip listesine ekleyin.
 • Transfer merkezinde kulüp, milliyet ve pozisyona göre regen oyuncuyu arayın. Bir oyuncu emekli olduğunda, orijinal oyuncunun yerine yenilenmiş versiyonu eklenir.
 • Yaş filtresini 16 ila 21 olacak şekilde ayarlayın.
 • Oyuncu, oyun içi bir ekran görüntüsünden alınan bir avatara sahip olacaktır. Regeni bu sayede tanıyabilirsiniz.
fifa 22 regen messi

Bu noktada önemli bir ayrıntıyı atlamayalım. Regen oyuncular, farklı bir adlar, fiziksel özellikler ve rastgele oluşturulmuş istatistiklerle gelir. Buna karşın, emekli olan oyuncu ile aynı potansiyele sahip olurlar. Diğer takımlar, bu oyuncularla sözleşme imzalamak için hızlı hareket eder, çünkü çok büyük potansiyelleri vardır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Örneğin; FIFA 22’de Messi‘yi regen olarak bulmanız mümkün. Kariyer sezonu başladığında 34 yaşında olan Arjantinli süperstar, muhtelemen iki veya üç sezon sonunda futbolu bırakacaktır. Takımınızda olmasını hayal ettiğiniz dünya yıldızlarını gerek bonservis gerekse takım profili nedeniyle kadronuza katamıyorsanız, FIFA 22 regen oyuncular sayesinde bu imkana kavuşabilirsiniz.

Ek olarak, aynı milliyetten ve pozisyondan aynı anda birden fazla Regen oyuncusu görünebilir, bu durumda ‘oyuncuyu düzenle’ye gidebilir ve istediğiniz emekli oyuncunun doğum tarihlerini kontrol edebilirsiniz.

FIFA 22 Regen İçin En İyi Yaşlı Oyuncular

fifa 22 regen

İlk sezonunuzdan sonra futbolu bırakacağı ve dolayısıyla bir regen versiyonu olacağı neredeyse kesin olan oyuncular arasında 39 yaşındaki Zlatan Ibrahimovic ve 40 yaşındaki Gianluigi Buffon yer alıyor. Eğer kariyer modunda yeterince uzun süre oynarsanız, aşağıdaki oyuncuların yenilenmiş versiyonlarını görebilirsiniz:

 • Lionel Messi, 34
 • Cristiano Ronaldo, 36
 • Manuel Neuer, 35
 • Luis Suarez, 34
 • Sergio Ramos, 35
 • Luka Modric, 35
 • Jamie Vardy, 34
 • Giorgio Chiellini, 36
 • David Silva, 35
 • Thiago Silva, 36

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.