FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

FIFA 22’de Ganimet Kutusu Sistemi ve FUT Nasıl Olacak?

FIFA 22'deki Ultimate Team modu için paketlerin içerik önizlemesi geri dönecek. Ayrıca FUT'un özel Web Uygulamasının lansman tarihini öğrendik.

FIFA 22’nin en önemli unsurlarından biri şüphesiz Ultimate Team modu (kısaca FUT) olacak. Bir süre önce, EA Sports’un oyun mağazasında bulunan paketlerin içeriğini geçici olarak önizleme seçeneği sunduğunu bildirmiştik. Bu özelliği FIFA 22’de de göreceğimiz ortaya çıktı. Üstelik geliştirici ekip, Web Uygulamasının birkaç gün içinde çıkış yapacağını doğruladı.

EA Sports, FIFA 22‘deki Ultimate Team moduyla ilgili ayrıntıları paylaştı. Oldukça uzun olan bilgi listesinde, yeni bölümde bir kez daha (24 saatte bir) oyunun içeriğini önizleyebileceğimizi öğrendik. Satın almadan önce paketlerin içeriğini görebileceğiz. Bu özellik, Euro 2020’nin başlamasıyla FIFA 21’de tanıtıldı ve Avrupa’nın en büyük futbol etkinliğinin sona ermesinden kısa bir süre sonra ortadan kalkması gerekiyordu.

Ancak bu olmadı ve mağazada bulunan paketlerde kimin saklandığına hala göz atabiliyoruz. EA Sports’a göre, hayranlar bu özelliği o kadar çok sevdiler ki, FIFA 22’de de uygulamaya karar verildi ve tüm göstergeler, tüm yeni FUT sezonu boyunca özelliğin korunacağı. Önizleme paketlerinin Nintendo Switch hariç tüm donanım platformlarında mevcut olacağını unutmayın.

FIFA 22

FIFA 22 Web Uygulaması 22 Eylül’de Çıkacak

Rüya takımlarını kurmayı planlayanlar, muhtemelen EA’in 22 Eylül’de sunacağı tamamlayıcı FUT Web Uygulamasının tarayıcı sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurduğunu bilmekten mutlu olacak. Bir gün sonra, uygulama Android’de ve iOS’ta da mevcut olacak. Web Uygulaması, paketleri açmamıza ve satın almamıza, oyuncu takas etmemize, SBC’leri tamamlamamıza ve çok daha fazlasını yapmamıza olanak tanıyacak.

Piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir hafta önce dünyanın her yerinden oyuncuların oyunun PC ve konsollarda lansmanına hazır olmaları için kadrolarını oluşturmaya başlaması yazılı olmayan bir gelenek haline geldi.

FIFA 22; 1 Ekim 2021’de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC’ler ve Google Stadia’ya gelecek. Aynı gün Nintendo Switch’te FIFA: Legacy Edition adlı kısaltılmış bir sürümü oynayacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol