FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

FIFA 22 Erken Erişim Tarihleri Belli Oldu

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve yayınlanan FIFA 22'nin erken erişim tarihleri açıklandı. EA Creator Network’ün üyeleri, piyasaya çıkmadan 11 gün önce yeni nesil futbol oyununu deneyimleyebilecek.

1993 yılından bu yana hayatımızda olan efsanevi futbol oyunu serisi FIFA, köklü değişiklikler içeren yeni halkası ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geliştirici ve yayıncı firma Electronic Arts (EA) tarafından yapılan açıklamada, FIFA 22 erken erişim tarihleri resmen belli oldu.

Türkiye’nin en iyi FIFA YouTuber’larından ve yayıncılarından oluşan EA Creator Network üyeleri, FIFA 22’nin final sürümünü dünya çıkışından tam 11 gün önce test edebilecek. Böylece HyperMotion teknolojisi ve yeni nesil grafikleri ile ilk kez deneyimleyecekler ve FIFA 22 oynanış görüntülerini takipçileri ile paylaşabilecekler.

FIFA 22 Erken Erişim Hakkına Kimler Sahip Olacak?

FIFA 22 erken erişim tarihleri

Eski adıyla EA Game Changers olan EA Creator Network programının Türkiye ayağında; Kırmızı Kep, Kobemir, Emre Kayır, Arden Papazyan, GRKN, No 23, Easter GamersTv, Ümidi, Hüseyin Anıl Biten, Kısa Paslar, EgeArseven ve NpSonat gibi önemli ‘YouTuber’lar ve yayıncılar yer alıyor.

Bugün itibarıyla açıklanan FIFA 22 erken erişim tarihlerine göre EA Creator Network üyeleri ve seçili influencer’lar, 20 Eylül’de sınırsız olarak oyuna erişebilecekler. EA Play üyeleri 22 Eylül 10 saatliğine, EA Play Pro (PC) üyeleri 22 Eylül’de sınırsız ve Ultimate Edition için ön sipariş verenler ise 27 Eylül’de sınırsız olarak FIFA 22’ye tam erişim sağlayabilecekler.

FIFA 22 VOLTA FOOTBALL Yeni Özellikler ile Geliyor

FIFA 22 erken erişim

Tamamen PS5 ve Xbox Series X / S için optimize edilen FIFA 22, Maç Yakalama ve Makine Öğrenimi’ni bir araya getiren HyperMotion teknolojisi sayesinde maçlardaki profesyonel futbolcuların gerçek hareket verilerini gerçek zamanlı olarak oyuna aktaracak.

Oyuncular, yenilenen Kariyer Modu’nda kendi kulüplerini oluşturarak dünya çapındaki herhangi bir lige katılabilecek, yeni Ultimate Team Kahramanları ile geçmişe yolculuk yapabilecek ve VOLTA FOOTBALL‘a eklenen yeni hareketler ile sokaklarda yeteneklerini sergileyebilecekler. Bu arada dün FIFA 22 genç yetenekler listesi açıklandı. Oyuncuları görmek için buradaki içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

FIFA 22 Çıkış Tarihi

FIFA 22 erken erişim şansına sahip olmayan kişiler, 1 Ekim‘den itibaren oyunu satın alabilecekler. Eğer bilgisayarım FIFA 22 kaldırır mı diye soruyorsanız sizi aşağıya alalım. FIFA 22 sistem gereksinimleri ile PC’nizin özelliklerini aşağıdaki listelerden kıyaslayabilirsiniz.

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz veya AMD Athlon X4 880K @4GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
 • İşlemci: Intel i5-3550 @ 3.40GHz veya AMD FX 8150 @ 3.6GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon R9 270X
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol