FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.7

Kullanıcı

FIFA 22 Demo ve Erken Erişim Tarihleri Sızdırıldı

Son bilgiler ile FIFA 22'nin demo versiyonu olacağına neredeyse emin olduk. Demo sürümünün çıkış tarihini ortaya koyan bir görsel internete sızdırıldı.

FIFA 22’nin bir demo sürümünü alacağına dair haberler çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Henüz EA Sports tarafından onaylanmadı ancak oyunun hayranları yakında yeni FIFA’yı oynayabileceklerinden şimdiden emin.

Feyenoord Rotterdam’ın eSports bölümünün resmi instagram profilinde yayınlanan görselden, FIFA 22’nin demosunun 15 Eylül’den itibaren kullanıma sunulacağı ortaya çıktı. Ayrıca geleneğe uygun olarak EA Play aboneleri oyuna erken erişebilecek. Oyunun diğer oyunculardan daha erken bir sürümü 10 saat boyunca test edebilecek. Söz konusu görsel çok hızlı bir şekilde kaldırıldı ancak Hollandalı kulübün profilini takip eden kişiler ekran görüntüsü alarak dünya ile paylaşmayı başardı.

FIFA 22 Demo ve Erken Erişim

FIFA 22 Erken Erişim 27 Eylül’de Açılacak

Bu noktada, FIFA 21 vesilesiyle EA Sports’un bir demo sürümü yayınlamama kararı aldığını da belirtelim. Geliştirici ekip, kararlarını oyunun tüm yönlerini geliştirmek için kalan zamanı ayırmak istedikleri ve bir demo hazırlamanın çok zaman alacağı gerçeğiyle açıklamıştı. Her şey, oyunun geliştirme sürecinin o kadar iyi gittiğini gösteriyor ki geliştiriciler fikirlerini değiştirmeyi göze aldı.

Oyun, 1 Ekim 2021‘de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC ve Google Stadia’da çıkacak. Aynı gün, Nintendo Switch’te FIFA 22: Legacy Edition ismiyle kırpılmış bir sürümü oynayacağız. Oyunu önceden sipariş edebilirsiniz ve Ultimate Edition’ı satın almak, oyuna dört gün önce, 27 Eylül’de erişmenizi sağlayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol