FIFA 22

MMOSPORTS
Takip Et
9.8

Mükemmel

8.9

Kullanıcı

FIFA 22 Kariyer Modu Fragmanı Yayınlandı

EA Sports, FIFA 22 için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, geçen seneye kıyasla gelişmiş Kariyer Modu ayrıntılarını açıkladı.

FIFA’da FUT’tan daha fazlası mevcut, EA Sports bunun farkında ve 1 Ekim’de çıkış yapacak olan FIFA 22‘de de durum böyle olacak. Yeni fragman, menajer veya oyuncu rolünü oynayabileceğimiz kariyer modunun detaylarını gözler önüne serdi. Haberin alt kısmından yeni fragmanı izleyebilirsiniz.

Menajerin yolunu seçerek, kıyafet ve stadyumun tasarımı dahil olmak üzere sıfırdan kendi kulübümüzü oluşturabileceğiz veya mevcut kulüplerden herhangi birini seçebileceğiz. En iyi liglerden birinde başlayabiliriz, ancak seçkinlere ulaşmak ve Avrupa kupalarında oynamak için ligleri tırmanmamıza engel olacak hiçbir şey yok. Menajer olarak ayrıca takım felsefemizi de belirleyeceğiz ve kulüp yönetim kurulu tarafından belirlenen hedeflere ulaşmamız gerekecek.

FIFA 22

Ayrıca FIFA 22’de bir futbolcunun rolünü seçerken, hem antrenmanlarda hem de maçlarda mizacımıza dikkat etmemiz gerekecek. Yedeklerden ayrılmanın ve yedek kulübesini ısıtmanın anahtarı olacak olan menajerin değerlendirmesine ve ardından ilk on birde düzenli görünümlere bağlı olacak. Antrenmanlar ve maçlar deneyimle ödüllendirilecek ve bu da bize beceri puanları sağlayacak.

FIFA 22

FIFA 22’de Özel Yeteneklerimiz Olacak

Bunlar, oyuncunun fiziksel özellikleri, savunma nitelikleri, top sürme, pas, şut, hız ve kalecilik becerileri ile bağlantılı altı kategoride dağıtılacak. Ayrıca sahada bize avantaj sağlayan pasif nitelikler olan avantajlar da olacak. Toplam 26 tane olacak, ancak aynı anda sadece üçünü kullanabiliriz. Bazıları uzaktan şutlarımızı iyileştirecek, diğerleri pas isabetimizi iyileştirecek ve bir diğeri de oyunun son çeyreğinde ve durma süresinde savunma özelliklerimizi artıracak. Tam listeye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar da değil çünkü EA, yaratılan oyuncunun ilgisini artırmaya karar verdi ve oyuncuların sahadaki tutumunu yansıtmak için maç sonrası soyunma odası sahnelerini tanıttı. Ayrıca eski Arsenal defans oyuncusu Alex Scott’ın yepyeni yorumuna da güvenebiliriz.

FIFA 22, PC, PS4, PS5, XONE, XSX/S ve Switch için çıkacak. Oyunun satın alınacağı platforma göre farklılık göstereceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıntılar için sizi bu içeriğimize yönlendiriyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol