Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FIFA 21, EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor!

FIFA 21, mayıs ayı içerisinde EA Play ve Xbox Game Pass'e eklenecek!

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan FIFA 21, Electronic Arts’ın abonelik tabanlı dijital oyun servisi EA Play ve Xbox Game Pass’e geliyor. Aylık belirli bir ücret karşılığında EA Play’e aboneye olan kullanıcılar, Electronic Arts çatısı altındaki neredeyse tüm oyunlara sahip oldukları gibi, FIFA 21’e de erişebilecekler.

Mayıs ayı içerisinde platforma ekleneceği açıklanan yapım, EA Play entegrasyonuna sahip olan Xbox Games Pass için de sunulacak. Bildiğiniz üzere Game Pass’in hem konsol hem de PC’de EA Play desteği bulunuyor. Eğer Ultimate veya PC planlarına sahipseniz, siz de FIFA 21’i herhangi bir ek ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

FIFA 21 Xbox Game Pass EA Play

Bu arada, Microsoft Store’daki normal fiyatı 497,50 TL olan FIFA 21, sınırlı bir süre için yüzde 60 indirimle 199,00 TL’ye düştü. Ayrıca kampanya kapsamında Champions Edition 197,01 TL ve Ultimate Edition da 279,60 TL’den satılıyor. Promosyon 14 gün boyunca devam edecek. Eğer mayıs ayına kadar beklemek istemiyorsanız, bu indirimlerden yararlanarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Elimizde şu an için kesin bir tarih yok ancak FIFA 21, hem EA Play hem de Xbox Game Pass’e mayıs ayı içerisinde dahil olacak. Bu arada nisan ayında bir başka Electronic Arts oyunu NHL 21’in de kütüphaneye ekleneceğini belirtelim. Dilerseniz, Xbox Live Gold nisan ayı ücretsiz oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.