Fenimore Fillmore: The Westerner GOG’da Yayınlandı

Fenimore Fillmore: The Westerner GOG'a bugün itibariyle eklendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Fenimore Fillmore: The Westerner, Casual Brothers tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarihi macera oyunudur. Oyun ilk olarak 10 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Tek oyunculu olarak oynayabileceğiniz bu oyunda en çeşitli zorluklara çözüm bulmak için fikirlerinizi test edecek en çılgın ve en komik bulmacalarla Vahşi Batı’nın özünün tadını çıkaracağınız heyecan verici ve komik bir macera oyunudur.

Fenimore Fillmore: The Westerner , her oyuncunun becerisine bağlı olarak farklı bulmacaların farklı sırayla çözülebildiği klasik bir nokta ve tıkırtı macera oyunudur. Bulunan tüm öğeleri seçmenin ve kullanmanın yanı sıra, her durumda ne yapılacağı hakkında bilgi almak için tüm karakterlerin konuşması şiddetle tavsiye edilir.

Oyunda keşfetmek için geniş yerler, etkileşim için 20’den fazla karakter, toplamak ve kullanmak için 80’den fazla ürün, 30 dakikadan fazla sinema tadında animasyon ve klasik nokta tıklamalı bu macera oyunu şimdi GOG’a geldi. Oyun şuan %40 indirimli hali ile 6 Dolara satın alınabilir durumda. DRM‘siz olarak oynayabileceğiniz bu oyunda 9 farklı dil seçeneğide mevcut. Fenimore Fillmore: The Westerner oyununun GOG sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol