Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fell Seal: Arbiter’s Mark Steam’de Yayınlandı

Yeni bir JRPG yayınlandı.

Hikâye odaklı, sıra tabanlı taktiksel RPG oyunu Fell Seal: Arbiter’s Mark bugün satışa sunuldu. Steam’de yayınlanan oyunda Arbiter Kyrie karakterinin kontrolüne alıyoruz ve farklı zorluklara karşı ekiplerimize liderlik ediyoruz.

fell seal arbiters mark steamde yayinlandi 1

Epik ve olgun bir hikayenin anlatıldığı Fell Seal: Arbiter’s Mark’ta karşımıza çok farklı sekanslar çıkıyor ve oyun sonu içeriğine kadar birikiyor. Klasik taktiksel savaşların yaşandığı oyunda ayrıca el çizimi görseller dikkat çekiyor.

20 class ile derin ve kompleks bir sınıf sisteminin yer aldığı, 200’ün üzerinde yeteneğin bulunduğu ve her birinin karakterlere göre kişiselleştirilebildiği oyuna dilediğiniz şekilde yön verebileceksiniz ve bu konuda esnek olacak.

Beraberinizdeki ekipteki karakterleri de kişisel hale getirebileceğiniz Fell Seal: Arbiter’s Mark’ta 240’ın üzerinde ekipman yer alırken, oyunda Final Fantasy Tactics havası da fazlasıyla hissediliyor. Pek çok kişi Fell Seal: Arbiter’s Mark’ı bu oyuna benzetirken, iyi bir JRPG arayanlara da tavsiye edebiliriz.

6 Eyes Studio ve 1C Company ortaklığında yayınlanan Fell Seal: Arbiter’s Mark şu anda Steam’de 32 TL’den satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.