Fear The Wolves

Takip Et
9.3

Mükemmel

7.2

Kullanıcı


Fear The Wolves Bekleneni Verebilmiş Gibi Durmuyor!

Fear The Wolves cephesinde durumlar hiç iyi değil.

Büyük umutlar ile geliştirilen Fear The Wolves 28 Ağustos 2018’de konsol ve bilgisayar platformu için yayınlanmıştı.

Günümüzün popüler oyun modu olan battle royale moduna sahip olarak karşımıza çıkan yapım ne yazık ki bekleneni veremedi. Steam Charts’ın iki ay önceki verilerine göre yapım toplamda 388 oyuncu tarafından oynanmış. Güncel verilerin yer almadığı Steam Charts ve Steam db verilerine detaylı baktığımızda yapım son 24 saatte 33 – 28 aralığında oyuncu kitlesine ulaşabilmiş. Türkçe dil seçeneğine de bünyesinde yer veren yapım erken erişim oyunu olarak oynanıyor.

Steam’de oyuncular tarafından genel olarak ‘karışık’ diye nitelendirilen yapım geçtiğimiz aylarda yayın tarihini de ertelemişti. Vostok Games tarafından geliştirilmiş rekabetçi bir hayatta kalma oyunu olan yapım sadece çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Oyunculara geniş ve zengin içerik sunan yapım hayatta kalma modunu tam benimseyememiş olacak ki oyuncuları tatmin edemedi.

Aylar öncesinden yapılan haberler de övdüğümüz oyun Focus Home Interactive tarafından yayınlandı. Oyun Çernobil haritası ile şu sıralar oynanmaya devam ediyor. Bakalım önümüzdeki süreçte Fear The Wolves nasıl adımlar atacak bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol