Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

FC 24’te WL Ödüllerinin Zayıflatılmasına Sert Tepki

FC 24 Ultimate Team oyuncuları, ortada ciddi bir sorun yokken Weekend League ödüllerinin zayıflatılmasına tepki gösteriyor.

FC 24 oyuncuları, Ultimate Team modunda yer alan Weekend League‘in bir parçası olarak belirli futbolcuların özel versiyonları için mücadele ediyorlar. Bu haftaki ödüller arasında oyundaki en iyi oyuncu olarak kabul edilen Kylian Mbappe‘nin özel bir versiyonunu içeren TOTS Ligue 1 Takımı vardı.

WL’yi cuma günü erken saatlerde tamamlayan oyuncular, bu haftanın ödüllerinin normalden çok daha iyi olduğunu fark ettiler. EA, Weekend League oyuncu seçimlerinde belirli kartları alma olasılıklarını asla açıklamasa da, oyuncular Mbappe ve Dembele gibi üst düzey oyuncuların sık sık ortaya çıktığını fark ettiler.

FC 24 Oyuncuları, EA’in Tutumundan Memnun Değil

Kısa süre içerisinde sosyal medyaya yayılan bu durum, birçok oyuncunun ödüllere erişmek için kalan mücadeleleri daha hızlı bir şekilde tamamlamasını sağladı. Bunun üzerine EA Sports FC Direct Communications X hesabı şu açıklamayı yayımladı: “Champions Oyuncu Seçimi ödüllerinin istenmeyen sonuçlar vermesine neden olan bir sorun tespit ettik. Bu sorun oyun içinde düzeltildi”

fc 24 ultimate team mbappe

Gönderinin altındaki yüksek puanlı bir topluluk notunda ise şu ifadeler yer alıyor: “Bir sorun yaşanmış olabilir, ancak “istenmeyen ödüllerin” verildiğine dair bir kanıt yok. Mbappe ve Dembele Ligue 1 TOTS’un bir parçası, bu yüzden ödül tanımına uyuyorlar. EA şanslarını düşürdü çünkü oyuncuları gerçek para ile paketleri açmaya zorlayacak”

EA’in bu yaklaşımı, Ultimate Team oyuncularının tepkisine yol açarken, EA FC Reddit’in bu hafta sonu en çok paylaşılan gönderilerinin çoğu bu konu hakkındaydı. Electronic Arts’ın bu yılki UT modunda pek de iyi bir sınav verdiğini söylemeyiz zira lansmandan bu yana oyuncular pek çok sorunla karşılaştı ve karşılaşmaya da devam edeceklermiş gibi görünüyor.

FC 24 Wonderkid Oyuncular

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.