Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA Sports FC 24 Ultimate Edition İlk Kez İndirime Girdi!

FIFA'nın yerini alan EA Sports FC 24, çıkış tarihinden bu yana ilk kez indirime girdi. Normalde 1.700 TL olan Ultimate Edition, kısa süreliğine yüzde 30 daha ucuza satın alınabiliyor.

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve yayımlanan EA Sports FC 24, PC kullanıcıları için ilk kez indirime sunuldu. Oyunun standart sürümünde herhangi bir değişiklik yok, ancak Ultimate Edition‘da yüzde 30’luk bir indirim söz konusu. Steam ve Epic Games Store‘da 1.700 TL’ye satılan sürüme, şu an da 1.190 TL‘ye sahip olunabiliyor.

Kısa süreliğine geçerli olan kampanya, 6 Kasım‘a kadar devam edecek. Ana oyunun yanı sıra 4.600 FC Points ve Kurucu Statüsü bonuslarını içeren Ultimate Edition, indirim sayesinde standart sürümden daha ucuza satılıyor. Kampanyaya rağmen fiyatın hala epey tuzlu olduğunu belirtmekle birlikte, eğer almayı düşünüyorsunuz fırsatı değerlendirebilirsiniz.

FC 24 Ultimate Edition, 6 Kasım’a Kadar İndirimde

fc 24 ultimate edition indirim

2.000 TL değerindeki PlayStation versiyonu da düne kadar aynı oranda indirimdeydi, ancak promosyon bugün itibarıyla bitti. Bu arada oyunu kalıcı olarak hesabınıza eklemek yerine, 999,99 TL ücretle yıllık EA Play Pro aboneliği de alabilirsiniz. Bu sayede yalnızca her yıl çıkan EA Sports FC oyununu değil, diğer tüm Electronic Arts yapımlarına da ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

EA, FIFA’nın isim hakları için 1 milyar dolar talep etmesinin ardından lisans anlaşmasından çıkma kararı almış ve kendi markasını oluşturmuştu. Bugün, 2024’ün ikinci çeyreğine dair mali tablosunu paylaşan Amerikalı firma, FC 24‘ün ilk dört haftada PC ve konsolda 14,5 milyon aktif oyuncu hesabına ulaştığını açıkladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.